Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Завершилось навчання у школі волонтерів
474

Завершилось навчання у школі волонтерів

Цьогорічне навчання у міській школі волонтерів завершилося. Випускники урочисто отримали сертифікати про проходження. Всього 8 занять. На них охочі брали участь у різного роду тренінгах.

Валерія Мандрика, волонтерка загону «Метелики добра»
 «Бути волонтером - це не просто, це, дійсно, поклик. І всі бажаючі проходили різні заняття, навчалися, розвивалися. Завдяки цьому ми пишемо власні проекти, знаходимо якісь місця, де ми можемо бути корисні нашому місту і намагаємося допомагати.» 

Під час тренінгів волонтери вчились спілкуватися з різними людьми. Наприклад, з особами з інвалідністю чи психологічними проблемами. Проводили і профілактичні бесіди проти вживання наркотиків. Учились створювати успішну соціальну рекламу.

Вероніка Завертайлова, волонтерка загону «Позитив»
 «Тренінги по здоровому способу життя. ми проводимо різноманітні акції у нашій школі. У нас є загін юних інспекторів руху. Тому що це також важливо, щоб діти і дорослі люди знали правила дорожнього руху, щоб не було ніяких ДТП. Щоб всі були здоровими.»

Дев`ятикласник Артем волонтер загону «Надія». Ділиться, - серед всіх занять найбільше сподобалось створювати професійну команду.

Артем Свиридович, волонтер загону «Надія»
«Коли я дізнався всі ці методи, я вирішив поділитися всіми цими методами і провів класну годину на цю тему. І після цього мої однокласники стали частіше працювати разом.»

Міська школа волонтерів діє уже 18 років.