Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Підпал на одному з підприємств Полтавського району
507

Підпал на одному з підприємств Полтавського району

Сьогодні вночі невідомі намагались спалити територію підприємства у селі Яцинова Слобідка. Підприємство належить дружині та родичам редактора «Останнього Бастіону» Геннадія Сікалова. Згорів будинок, який знаходився на території та склад, вдалось врятувати техніку

Геннадій Сікалов-головний редактор газети «Останній Бастіон»

«Всі будинки були облиті суммішю бітума бензину плюс було намагання спалити охоронця живцем спалити, в нього кидали коктейлі молотова»«Спеціально навчені, неодноразово, тому, що професійні дії, знали, що обливати, що саме моторний відсік обливали, там де неможливо погасити полум*я і де максимальні збитки»

Геннадій Сікалов пов*язує цей підпал із тим, що стався кілька місяців тому. Нагадаємо, що в березні зловмисники спалили вщент його машину

Геннадій Сікалов-головний редактор газети «Останній Бастіон»

«У нас в Полтаві є 2 психічнохворих на шизофренію»«Ми бачимо, що все, що стосується свободи слова, все, що стосується правди, такої, як вона є, вона, нажаль, муляє очі і воно намагається будь-яким способом змусити мовчати»

За даною справою відкрито кримінальне провадження ч.2 статті 194 ККУ (умисне знищення майна,шляхом підпалу)

Юрій Сулаєв-начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській обл
«Зараз поліція проводить оперативно-слідчі дії по встановленню особи, яка чинила даний підпал»«Є стаття України, яка передбачає собою покарання шляхом позбавлення волі до 10 років з можливим позбавленням майна»

А поки триває слідство у цій справі, поліцією вже встановлено винних у підпалі авто.