Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
В селищі Рибці, на околиці Полтави, розпочали ямковий ремонт доріг
1066

В селищі Рибці, на околиці Полтави, розпочали ямковий ремонт доріг

Мешканці селища Рибці нині полегшено зітхнули: на двох вулицях мікрорайону Полтави розпочали ямковий ремонт шляхів. Особливо в жахливому стані була дорога на Адміністративній - толком ні пройти, ні проїхати.

ВІРА, мешканка с.Рибці
" Благодарность велика усім, хто тут участує в роботі : і хто постелив дорогу, хто ремонтірує - всім велика благодарность.Ми як були ходили на роботу, ми ходили по коліна у грязі.А тепер пожалуй ста, автобус, виходять, сідають молоді їдуть."

СВІТЛАНА, мешканка с.Рибці
"До цього в нас була дорога з виямками, але я бачу - ремонтують в нас дорогу, я дуже дякую нашому сільському голові, я так зрозуміла, це його вдячність.І ще він підремонтував трішки дорогу.Але хотілося б, щоб якось і поле нам зремонтували, тому що й діти ходять, і на роботу, особенно осінню."

В Рибцях народився і виріс нинішній голова селищного комітету, депутат Полтавської міської ради, представник команди Андрія Матковського Віталій Павлій. Він досі пам»ятає спогади своїх односельців, якою тут була дорога в давнину.

ВІТАЛІЙ ПАВЛІЙ, депутат Полтавської міської ради
" Це вулиця Адміністративна, до цього вона була Красна, а в царські часи тут була Каменка.Саме тут на цій Каменке тут жив пан і він на кареті їздив по Каменці.В 2008 році вольовим рішенням А.Матковського безпосередньо дві вулиці вмісті, які були заасфальтовані і зроблене кільце автобуса.До цього в Рибці заїжджали по одній прямій, а тепер зробили кільце.По-перше ми дали можливість щоб люди не стикалися і була можливість виїхати."

Десятки років вулиця Адміністративна не бачила ремонту,- розповідає депутат. Нині, коли виникла можливість виділити кошти з міського бюджету, одразу взялися за ямковий ремонт дороги.

ВІТАЛІЙ ПАВЛІЙ, депутат Полтавської міської ради
" На сьогоднішній день ремонтні роботи виконують організації, які виграли тендер.В нас не стоїть питання: хто? В нас , щоб були зроблені, зроблені якісно і ми розуміли, що це не на один день, а дійсно на тривалий термін і можливість його експлуатувати Ми хочемо зараз довести до громади: чи ти живеш на вулиці Фрунзе, чи на вулиці Адміністративній - немає ніякої різниці, тому що один закон для всіх і тому всі повинні отримувати блага."

На цьому ремонтно-будівельні роботи в Рибцях не завершуються. В подальшому у зв»язку із зносом шляхів, вони будуть продовжені,- запевнив депутат.