Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Дитячий спортивний табір оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» у Соснівці готовий приймати юних спортсменів
1360

Дитячий спортивний табір оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» у Соснівці готовий приймати юних спортсменів

З початком літа стартує оздоровча кампанія-2019. Традиційно дітей чекають у таборах Полтавської області та за її межами, а також комунальних заклладах міста - "Олімпійські надії" та "Супутник". Працюватимуть і пришкільні табори з денним перебуванням. Комунальний заклад оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» у селі Соснівка, який підпорядковується управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту полтавського міськвиконкому - готовий приймати юних спортсменів. Колись табір був наметовим містечком. Нині на його території зведені комфортні будиночки. Директор закладу пригадує ті часи, коли діти жили у наметах аж до 2015 року. Згодом тут побудували сучасні будиночки. І до чергового оздоровчого періоду тут також відбулось чимало змін.

Тетяна Тодорюк, директор спортивного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії»
 «Вводимо в експлуатацію душову на 16 рожків. Це було нам необхідно. Тому що у нас діти тренуються, займаються спортом.» 
 «Багато проблено поточних ремонтів будівель. Також ми санітарно-гігієнічний блок зробили поточний ремонт.»  «Водовідведення біля обідньої зали. І багато чого іншого. Будуть тренери і діти приємно вражені, коли приїдуть до нас у заклад.»

"Олімпійські надії" у 2019 році працюватимуть у 4 зміни, тривалість однієї - 21 календарний день. Потужність закладу - 180 дітей у зміну.

Загалом міська програма оздоровлення для маленьких полтавців у розпалі, - говорить начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Бабенко. Зараз приймають пакети документів на відшкодування коштів за відпочинок у таборах. Враховуючи те, що вартість путівок дуже різна, відшкодування з міського бюджету може сягати до 50-70% від загальної суми.

Олена Бабенко, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому
 «На червень місяць 4054 грн, а з липня і уже по серпень - це 4236 грн. тобто, будь які батьки можуть скористатись цією програмою, прийшовши до нас в управління у 122 кабінет, отримавши консультацію, підготувавши певний пакет документів, подають до нас ці документи і отримують дуже хороше відшкодування.» 

Депутат міської ради Андрій Матковський каже, - діти - це наше майбутнє. Їхній віпочинок має бути безпечним та комфортним. Міська влада докладає усіх зусиль для того, аби комунальні оздоровчі заклади були сучасними, забезпеченими усім необхідним, аби оздоровлення пройшло на найвищому рівні:

Андрій Матковський, депутат міської ради
 «З міського бюджету виділено в цьому році більше 25 млн грн. це на 2 наших табора, а також табори, які знаходяться у Полтавській області. То ми маємо оздоровити десь 12 тисяч дітей. Ця програма дуже гарно. У цьому році ми виділили на наші табори, які при школах наших знаходяться і діти будуть оздоровлюватися.» 01:35