Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Засідання комісії з проведення конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавщини
292

Засідання комісії з проведення конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавщини

Відбувся обласний конкурс проектів у сфері екології в рамках програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019-21 роки». Представники департаменту екології, фінансів, депутатського корпусу та громадських організацій розглянули 155 проектів із 23-х районів області.Найбільше робіт надійшло з Гадяцького,Зіньківського, Кременчуцького та Полтавського районів. Вони стосуються,зокрема, облаштування креативних «зелених локацій», паркових зон, створення екологічних стежин у дендропарках та заповідниках області, пропагування екологічного стилю життя та культури сортування сміття тощо,- розповідають члени конкурсної комісії обласної ради.

МАКСИМ МАКУХА, експерт з екології ГО «Еко-Лтава»
"Дуже класно,що цей конкурс відбувся. Мені дуже приємно, що більше 155 проектів було подано.Тобто це навіть більше, ніж ми очікували.Ми переживали, чи буде це цікаво людям, громадам і такий результат дуже тішить.Інше питання, що, на жаль, коштів вистачить не всім і буде складно обрати ту кількість проектів, які потрібно. "

Нелегке завдання випало членам конкурсної комісії, адже із 155-ти проектів потрібно було обрати всього 25, які в змозі співфінансувати обласна влада.

ЮЛІЯ ГОРОДЧАНІНА, голова ГО «Нова Полтава»
" Дуже чудово, що є на обласному рівні такий конкурс. Для мене він ще ключовим є те, що тут є розподіл відповідальності, що це не роздають комусь можливості, а що тут є спів фінансування, підтримують найактивніші громади, хто готовий уже зараз вкладати свої ресурси у розвиток громад і збереження екологічного стану."

Всього на реалізацію проектів з обласного бюджету виділено 1 мільйон гривень. На кожен проект - до 50 тисяч дає обласна влада, а решта коштів надійде від органів місцевого самоврядування та ОТГ. Фінансування проектів заплановано на серпень-вересень 2019 року.