Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Дитячий садочок "Чебурашка" оновлюють та добудовують.
747

Дитячий садочок "Чебурашка" оновлюють та добудовують.

Дитячий садочок «Чебурашка» оновлюється. Приміщення добудовують. Передбачено ще 3 групових осередки з залою для спортивних занять. А також реконструюють існуючу будівлю – замінюють вікна та утеплюють фасад. Ще тут встановлюють огорожі та піклуються про благоустрій території – будуть доріжки та озеленення. З міського бюджету роботи профінансовано за 2017-2019 роки понад 7 млн 770 тис. грн. Затверджено видатки на цей рік у розмірі 6 млн 100 тис.

Андрій Матковський, депутат міської ради
 «Часто від полтавців ми чуємо про те, що у нас є черги у дитячих садочках. Можу сказати, що при цій каденції депутати міської ради будують другий садок у нашому місті. Він знаходиться на території дитячого садочка «Чебурашка». Але, це дуже великий район і по суті можна сказати, що це окремйий дитячий садок. Тому що це дуже велике приміщення, майже тис квадратних м.» 
 «Вартість будівництва таких садочків набагато менша, ніж якщо на новому місцві будувати дитячий садок. Тому ми обов`язково вивчимо цей досвід.»

Директорка закладу Вікторія Павленко розповідає, - зараз тут виховується близько 360 діток. Незабаром зможуть прийняти ще понад 100 вихованців. Новина про добудову та оновлення садочку приємно вразила батьків району.

Вікторія Павленко, директорка ДНЗ №6 «Чебурашка»
 «Батькам це дуже приємно тому що у нас абсолютно спальний район, новобудов дуже багато.Слава Богу, дітки є. і дуже шкода, коли доводиться відмовляти батькам, тому що немає куди взяти. Просто фізично нема де розмістити дитину.» 
 «Буде знаєте, комфортно, тепло. Така обстановка буде, дуже затишна.» 

Добудову дитячого садочку, відповідно до умов тендера здійснює «Газонафтовий промисловий комплекс».

Віталій Полуницький, в.о. директора ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс»
 «На сьогоднішній час вийшли на упорядження. До добудови підведені всі зовнішні інженерні мережі, які передбачаються. Вода, каналізація, напруга. Тепло береться із діючого садка по проекту. На сьогодні працює 27 осіб, які передбачаються. Це в основному опоряджувальники і будівельники.» 

Відкрити новий корпус садочку попередньо планують на день міста – 23 вересня.