Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Колектив «Полтававодоканалу» написав відкрите звернення до депутатів обласної ради
1094

Колектив «Полтававодоканалу» написав відкрите звернення до депутатів обласної ради

Колектив «Полтававодоканалу» написав відкрите звернення до депутатів обласної ради. Річ у тім, що нещодавно в інтернеті поширилась негативна інформація на адресу керівника підприємства Василя Воротинцева. Ряд претензій висунула певна частина депутатів обласної ради.

Тетяна Лосєва, працівник відділу праці КП ПОР «Полтававодоканал»
«Це звернення дуже обурено наш колектив.» 

За словами працівників підприємства, - інформація, яку ширять деякі депутати обласної ради, неперевірена. Всі звинувачення безпідставні. Колектив сприймає їх як спробу очорнити діяльність всього «Полтававодоканалу». У відкритому листі відповідають на ряд звинувачень. Зокрема, про витрати 20 млн грн. з обласного бюджету, спростовують те, що підприємство має низький стан розрахункової дисципліни та інші.

Таїсія Горобець, голова профспілкової організації «Полтававодоканалу»
 «Що стосується роботи нашого керівника, то хочу сказати, що всі пункти контракту виконуються, колективний договір адміністрації виконується. А це не маловажно. Тому що є дуже велика різниця між тим, що було і що маємо за 2 роки. Люди все це розуміють і на сьогоднішній момент люди довіряють і поважають керівника. А поважати його є за що.»

Працівники «Полтававодоканалу» діляться, - не зважаючи на складні фінансово-економічні умови та постійний дефіцит коштів, підприємство за час, коли його очолював генеральний директор Василь Воротинцев змогло досягти значних позитивних результатів.

Олександр Ільченко, начальник дільниці по експлуатації каналізаційних мереж КП ПОР «Полтававодоканал»
 «За 2 роки було прокладено більше 5 км колекторів великого діаметру. Це на сьогоднішній день великі кошти. Та також були закуплені самохвальна техніка, екскаватори, була куплена нова гідроденамічнамашина, що спрощує роботу нашого підприємства.» 
 «Колектив це відчув.» 

Лариса Завірюха інженер КП ПОР «Полтававодоканал»
 «За2 роки наша зарплата виросла, майже, у 2 рази.» 

Олександр Ніколенко, головний технолог КП ПОР «Полтававодоканал»
 «На підприємстві постійно проводиться оновлення технологічного і супутнього обладнання. Швидкими дуже темпами. Я давно працюю, таких об`ємів я не пам`ятаю. Наприклад, за останні 2 роки тільки насосного обладнання придбано і запущено в експлуатацію 59 одиниць. Це насоси різної потужності, нові насоси більш енергоефективні і більш економічні. Це нам дозволяє у майбутньому забезпечити стале водопостачання та водовідведення.»

Юрій Титаренко, слюсар КП ПОР «Полтававодоканал»
«Мені подобається наш колектив.»
Колектив «Полтававодоканалу» вимагає вибачення від депутатів, що поставили підписи під зверненням за образу всіх працівників підприємства та негативну оцінку їхньої повсякденної праці. Відкритий лист зібрав майже 800 підписів.