Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві на Соборному майдані відбулась акція «Дихай вільно без тютюну».
338

У Полтаві на Соборному майдані відбулась акція «Дихай вільно без тютюну».

31 травня - Всесвітній день без тютюну. Щоб привернути увагу до проблеми паління, у Полтаві на Соборному майдані цього дня влаштували акцію «Дихай вільно без тютюну». В ній взяли участь близько двадцяти полтавців різних вікових категорій. Під керівництвом інструктора вони виконували вправи з йоги. Адже вона допомагає правильно налагодити дихання і не дає розвинутися потягу до шкідливої звички,- вважає інструктор Наталія Старейко.

НАТАЛІЯ СТАРЕЙКО, інструктор з йоги
" Для мене йога включає всі аспекти і зазвичай міняється не тільки як рухова активність, а й міняється погляд на життя, міняються звички в харчуванні, міняється настрій, взагалі відносини з оточуючими.тому я завжди «за» такі заходи в нашому місті"

До акції долучилися також депутати Полтавської міської ради, педагоги і вихованці Полтавської школи-інтернату №2. Саші Бєляєву - 15 років і він жодного разу не пробував палити. З раннього віку в інтернаті йому пояснили, наскільки це шкідливо для здоров»я, а тому він перевагу віддає заняттям з різних видів спорту. Вправи з йоги виконував вперше, каже дуже сподобалось.

САША БЄЛЯЄВ, 15 років
"Я негативно ставлюся до тютюну і тому вирішив займатися йогою, тута на природі на даний момент.Тютюн викликає рак."

За даними Всесвітньої служби охорони здоров»я щороку у світі помирає 8 мільйонів людей внаслідок активного та пасивного паління. І 40 відсотків з них від легеневих хвороб, а це - хронічні респіраторні захворювання, рак легенів, бронхів та трахеїт. Щоб не палити і не хворіти, краще займатися спортом,- говорить полтавка Ліна Науменко.

ЛІНА НАУМЕНКО, полтавка
" Чому шкідливий тютюн- викликає дуже серйозні захворювання - і ракові захворювання, і швидко старіють люди, ну і взагалі користі від нього ніякої немає.Тільки шкода. І це зараз взагалі не модно, треба вести здоровий спосіб життя."

По закінченні акції її організатори - служба охорони здоров»я, управління молоді та спорту, громадські організації передали килимки, на яких учасники акції виконували вправи з йоги, Полтавській школі-інтернату №2 для того, щоб її вихованці продовжували займатися спортом і вели здоровий спосіб життя.