Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
До Міжнародного Дня захисту дітей у Полтаві відбудеться"Школа Безпеки",
274

До Міжнародного Дня захисту дітей у Полтаві відбудеться"Школа Безпеки",

Перше червня - міжнародний День захисту дітей і саме з цього дня розпочинаються літні канікули. До свята у Полтаві заплановано проведення акції «Школа безпеки». Це основні заходи безпеки поводження на воді, рятування потерпілого при надзвичайних подіях та курс самозахисту- розповіли на зустрічі із журналістами правоохоронці.

Ірина Карюк начальник ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Полтавській області 02728

«Завтра у нас відбудуться заходи, які приурочені до дня захисту дітей, де ми запрошуємо діток, які захочуть саме познайомитися з такими правилами безпечної поведінки на воді.»

«Ми будемо проводити, ніби такі тренування-навчання для діток,як надавати допомогу потерпілому на воді, як дотримуватись правил поводження на воді.»

Також поліцією полтавської області спільно з органами освіти заплановані інформаційно-агітаційні заходи для дітей спрямованні на запобігання правопорушень ними та стосовно них. Представники поліції діляться - на території полтавської області зареєстровано 59 кримінальних правопорушень учинених дітьми за їх участю, та 27 правопорушень- відносно дітей.

Марина Зінюха інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУНП в Полтавській області 
«Якщо говорити про безпеку неповнолітніх у вечірній час, також плануємо здійснювати рейди, які будуть спрямовані на профілактику громадської безпеки, тому що дуже багато викликів надходить про те, що саме неповнолітні займаються розпиттям алкогольних напоїв,тому будемо працювати у цьому напрямку і не лишу влітку».

По закінченню «Школи безпеки» для дітей буде проведено естафети для перевірки засвоєння навичок.