Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Полтавський політехнічний коледж святкує 75 років
1155

Полтавський політехнічний коледж святкує 75 років

Полтавський політехнічний коледж святкує 75 років. З цього приводу у театрі імені Гоголя відбувся святковий концерт та урочистості. Директор навчального закладу Олександр Пітяков говорить, - пишається політехнічним коледжем. Адже, сам тут навчався.

Олександр Пітяков, директор ППК
 «Ми готуємо молодших спеціалістів за різними напрямами. Перший напрям – це комп`ютерні науки, 2 спеціалізації. Розробка програмного забезпечення. Тобто, як ми називаємо програмісти. І обслуговування комп`ютерних систем і мереж. Які на сьогоднішній день користуються найбільшим попитом.» 

За словами працівників закладу, - студенти на 3-му курсі розробляють програми, працюють з різними організаціями, у тому числі і закордонними. Коледж особливий тим, що єдиний в Україні готує молодших спеціалістів з монтажу і експлуатації світлотехнічних установок. Надія Вертелецька теж тут навчалась. А потім, уже після закінчення університету повернулась працювати у рідний політехнічний.

Надія Вертелецька, соціальний педагог ППК
«Коледжу я завдячую всім. Моє життя було б зовсім іншим. Тому що в коледжі я знайшла свого чоловіка, своїх друзів, кумів. Майже все моє коло – це випускники, або колишні випускники. Щороку ми випускаємо близько 200 людей. Але таке враження, що вся Полтава дотична до Полтавського політехнічного коледжу.» 
З таким важливим святом педагогічний колектив та студентів привітав депутат міської ради Олександр Глазов. Бажає коледжу гарних випускників, які вноситимуть свій вклад для розвитку рідного міста.

Олександр Глазов, депутат міської ради
«Вітаємо і завдячуємо їм за велику роботу професорсько-викладацькому корпусу, тим ректорам і директорам, які були до цього і зараз працюють. Звісно, всім випускникам, які сьогодні працюють у нашому місті, або долучаються до розвитку нашого міста. Хотілось би побажати політехнічному коледжу, щоб він тільки збільшував свої потужності.» 

Присутніх привітали концертом за участю танцювальних та вокальних колективів.