Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
По вулиці Шевченка 128 демонтували тимчасову споруду, розміщену без дозвільних документів
238

По вулиці Шевченка 128 демонтували тимчасову споруду, розміщену без дозвільних документів

Ще на одну тимчасову споруду, розміщену без дозвільних документів, стало менше. Цього разу - по вулиці Шевченка, 128. Кіоск, за словами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяни Юрченко, стоїть вже понад 10 років

Тетяна Юрченко-заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
«Загалі немає у власника ніяких документів, окрім його договорів купівлі, за паспортом прив*язки він ніколи не звертався, у нас в відділі архітектури і комісійного висновку ніякого немає»

За словами начальника Інспекції по благоустрою міста Антона Тонконога, власника попереджали 3 місяці про знесення споруди, але марно.

Антон Тонконок-начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста
«До того як робити демонтаж, попереджали приписами, він отримав приписи, в нас є необхідні підписи, він у нас перебував в інспекції, він сказав, що прибере його сам, але це все залишилось на стадії розмов, тому було прийнято рішення комісією по тимчасовим спорудам на демонтаж»

Зараз споруда буде зберігатися на КАТП-1628. Власник може її забрати в будь-який момент, для цього необхідно лише показати документи на право власності і заплатити кошти за демонтаж та зберігання. Загалом, зазначили фахівці, в місті ще понад 150 споруд, яким загрожує знесення.