Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
Комісія МР розглянула звернення  підприємців стосовно розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста
354

Комісія МР розглянула звернення підприємців стосовно розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста

З настанням літа в обласному центрі зростає і кількість різноманітних торговельних точок. Зокрема, полтавські підприємці подали до міської ради низку проектів щодо розміщення тимчасових споруд для торгівлі морозивом. Однак на засіданні відповідної комісії не всі вони дістали схвалення представників міської влади. Так, підприємець Наталія Яригіна планувала влітку відкрити аж 15 торгівельних точок, але далеко не на кожну отримала дозвіл. Член комісії Вадим Ямщиков - зауважив. зпроповані варіанти не зажди естетичні.

ВАДИМ ЯМЩИКОВ, депутат Полтавської міської ради
" Коли в європейських містах, в українських містах буде розвиваться така вулична торгівля, естетичний вигляд і у відповідних місцях, то такі потрібно нам підтримувати."

На думку голови комісії, заступника міського голови Тетяни Юрченко, необхідно зібрати «круглий стіл», на якому запропонувала презентувати минулорічні проекти пересувних споруд, щоб порівняти, який раніше мав вигляд центр міста і нині.

ТЕТЯНА ЮРЧЕНКО, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
" Сьогодні стоїть задача - більш окультурити, щоб не було нагромадження, скопичення, тому що біля нашої в самісінькому центрі, біля нашого ЦУМу було розташована дуже-дуже велика кількість тих холодильників, які створювали вигляд якогось ринку, базару.Це не центральна частина міста."

Тетяна Юрченко навела приклади Києва, Одеси, Львова, де торговельні точки розташовані локально, зручно, естетично і не заважають містянам та гостям прогулюватися вулицями і в той же час насолоджуватися філіжанкою кави чи поласувати морозивом.

ТЕТЯНА ЮРЧЕНКО, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
" Тому задача просто відмовити підприємцю і , скажем, поставити крапку на його діяльності, сьогодні не стоїть. З тими підприємцями, які надали звернення з пропозиціями та з проханням подальшого розташування членами комісії було відпрацьовано всі варіанти їх подальшого розташування."

Тим підприємцям, які одержали відмову в розташуванні торговельних точок, комісія запропонувала розробити нові варіанти своєї можливої діяльності в інших місцях обласного центру, а також доопрацювати кольорові гами тимчасових споруд з тим, щоб вони гармонували із загальним зовнішнім оформленням Полтави.