Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Табір «Олімпійські надії» відкрив свою першу зміну
1309

Табір «Олімпійські надії» відкрив свою першу зміну

Першу зміну відкрили у спортивному дитячому таборі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії». Він розташований в мальовничому місці, біля річки Коломак, в селі Соснівка, Полтавського району.

Тетяна Тодорюк, директор спортивного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії»
«Від щирого серця вітаю з початком першої оздоровчої зміни, оздоровчого сезону 2019 року. бажаю вам добре відпочити, набратися сил, радіти нашому відпочинку, нашому спілкуванню. І щоб 21 день промайнув як 1. Хорошого нам з вами настрою, відпочинку!» 

Тут прокидаються о 7 ранку та йдуть на тренування. На першій зміні оздоровлюється та відпочиває 195 дітей. Це вихованці спортивних закладів міста. Всього 8 загонів. Одна з спортсменок -Марія. Приїздить сюди не вперше.

Марія Головань,
 «Я із волейбольної команди. Ми займаємося щодня. У нас по 3 тренування. Ми досягаємо цілі стати олімпійськими призерами.»
 «У цей табір ми їздимо уже багато років. Десь 5 років. Ми полюбляємо тут відпочивати і проводити кожен день з друзями.» 
На відкриття табірної зміни завітали представники міської влади. Привітали юних спортсменів з початком відпочинку. А також на дітей чекав сюрприз.

 Олександр Глазов, депутат міської ради«Для всіх відпочиваючих подарували тенісний стіл. Оскільки, старі уже зносилися. Так само оголосили конкурс серед тих, хто буде брати участь у настільному тенісі. Переможці отримають на закритті ще призи за активну участь в настільному тенісі. Тому хай грають на успіх.» 
 «Наш табір «Олімпійські надії» реально створений майданчик для того, щоб наші спортсмени навіть у літній період не послабляли свій темп і займалися згідно їхніх програм.» 

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
 «Табір сучасний. З кожним роком набирає обертів. Бажаючих тут відпочивати стає все більше і більше. Ми переконані у тому, що батьки можуть бути спокійними, що діти відпочинуть, наберуться здоров`я, будуть дихати свіжим повітрям цього соснового лісу і будуть отримувати усе те, що повинна отримувати дитина для гармонійного розвитку.» 


Цей табір підпорядкований Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Останнім часом тут чимало змін. А загалом, здешевлення путівок з міського бюджету щорічно виділяються кошти. Цього року це 2 млн.435 тис.грн. на здешевлення путівок для дітей-спортсменів комунальних закладів.

Олена Бабенко, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому
«Побудували нові душові кабіни повністю. Це капітальне будівництво на яке з міського бюджету були виділені серйозні кошти. І сьогодні діти мають можливість у сучасних європейських душових приймати душ для тренувань.»  «Безпроблемно, безперебійно подача гарячої води. Також побудували мультифункціональну площадку з тренажерами, де діти можуть окрім основних тренувань просто проводити вільний час.» 

Олімпійські надії» єдиний табір в Полтавській області, який надає оздоровчі послуги у 21 день саме для дітей-спортсменів.