Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Цьогоріч полтавцям підготували масовий культурно-мистецький захід «Дні молоді у Полтаві» .
2060

Цьогоріч полтавцям підготували масовий культурно-мистецький захід «Дні молоді у Полтаві» .

Тепер по-новому. Цьогоріч три дні поспіль відзначатимуть масовий культурно-мистецький захід «Дні молоді у Полтаві» . Триватиме він з 28 по 30 червня, - про це розповіли на прес-конференції у Полтавській міській раді. Депутат міської ради Олександр Глазов зазначає: знаковим є те, що змінився підхід до роботи з молоддю в Управлінні сім’ї, молоді та спорту.Цьогоріч на юних полтавців чекає безліч новинок та цікавинок .


Олександр Глазов, депутат Полтавської міськради "На сьогоднішній день трьохденний фестиваль до Дня молоді буде проводитися тандемом молоді самої, які самі придумали і ініціювали свої можливості , ми можемо побачити величезну кількість того, чим займається у нашому місті молодь, які великі досягнення . Вперше в історії міста ми запускаємо популяризаційну сітку кращої молоді міста."

Начальник управління у справах сімї, молоді та спорту Олена Бабенко говорить: на різних локаціях міста проводитимуться різноманітні цікаві та різнопланові заходи, де кожен юний полтавець зможе яскраво, весело, а головне з користю, відпочити

Олена Бабенко, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому " Ми запрошуємо молодіжні аматорські театри до реєстрації , тому що це буде конкурс , там є певні умови , власне для участості в конкурсі. Це може бути колективи не лише з нашого міста , а й гості нашого міста . Більше того скажу , що у нас з Кременчука зареєструвалося кілька аматорських театрів. "

Серед ініціаторів проектів, що реалізовуватимуться протягом масового культурно-мистецького заходу «Дні молоді в Полтаві» - Студентська рада міста Полтава. Студентський мер міста Сергій Шабельник говорить: звернулися до управління з проханням створення масового заходу, щоби були розваги різного формату: і спортивні, і розважальні, і музичні. Нині вдячні управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту за підтримку та те, що завжди йдуть назустріч. Святкові дні можна умовно розділити за такими напрямами:
28 червня - національно-патріотичне спрямування, в рамках відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України;
29 червня - спортивне спрямування.На завершення святкування ,30 червня, на Театральній площі протягом дня буде проходити Фестиваль вуличних культур, де буде діяти не одна локація .

Тімур Тураєв, співорганізатор фестивалю вуличних танців
" Это грубо говоря площадка на которой будут представлены большинство игор, спорт или субкультуры и так далее. Дисциплины это брейкинг , также уличный баскетбол."

Протягом усіх трьох днів полтавці матимуть змогу відвідати Фестиваль вуличної їжї.
А 28-29 червня на майданчику «Твій простір» пройдуть вуличні учніверситети та кіно під відкритим небом «Сучасне українське кіно».