Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Чи справді "заморські" курорти більше по душі полтавцям?
281

Чи справді "заморські" курорти більше по душі полтавцям?

За останні роки в українців набирає обертів тенденція відпочивати закордоном . За даними турагенств, перевагу надають найвідомішим курортам - за останні 2 роки кількість подорожей до Єгипту зросла вдесятеро, а до Туреччини в тринадцять разів. Та чи існує такий потяг до «заморських країн» у полтавців?
Сергій, тільки-но повернувся з Єгипту, розповідає, що, такий відпочинок йому до вподоби, далі ж планує їхати до села.
 
Сергій, полтавець
"Я з*їздив до Єгипту. Відпочили, дуже сподобалось. А тут по Полтавщині - до села. До тещі. Річка Псёл. Екологічно чисто. Без питань. Половити рибку. ВІдпочити душею, тілом можна".


А от Наталя, молода мама, збирається на Азовське море, каже, що це найбільш комфортніше для її дитини. 

Наталія, полтавка
"Наверно потому,что это близко с ребенком поехать. Заграницу на самолете летать с ребенком не сильно хочется, пока маленькая. Это ближе всего: там тепло, мелко".


Деякі ж полтавці вже звикли проводити свої літні подорожі в Європі, хтось їде в гості до родичів, інші ж на заробітки. Богдан, студент-медик, теж поспішає купити путівки. Каже, що встигнути хоче не в одну країну. Летітиме і в Німеччину, і в Іспанію.


Богдан, полтавець
"Потому,что в Германии у меня бабушка живет, а в Испанию - просто отдохнуть".

Наостанок, аби пересвідчитись, чи беруть полтавці тури до зарубіжних місць, ми поспілкувалися із провідним спеціалістом з туризму, Інною Гармаш. Вона працює в цій сфері понад 10 років, каже, рекорди з подорожей б*є Туреччина .


Інна Гармаш, провідний спеціаліст з туризму
"Звичайно, лідируючу позицію, з кожним роком, в літній період, все ж таки, тримає Туреччина. Чому Туреччина? Тому, що це, дійсно, гарний сімейний відпочинок, відпочинок з дітьми, так як, готелі дійсно пропонують гарні умови розміщення, якісне харчування і умови саме для діток: дитячі клуби, розважальні програми".


Також додає, попит до Європейських країн теж досить високий. Якщо є ще й бажання поєднати відпочинок біля морського узбережжя з цікавими екскурсіями - найкращими варіантами будуть Іспанія, Італія, або ж Греція.
На питання чи допомагає тур фірма із складнощами перельоту, пані Інна відповідає позитивно.


Інна Гармаш, провідний спеціаліст з туризму:

" Допомагаємо туристам: чи то перепродаж туру, чи взаємозаміна якихось туристів відбувається".
 "З приводу моментів, затримок рейсів, чи переносимо - це також вона непередбачена, але знову ж таки, коли виникає таке питання, ми з туристом на зв*язку і допомагаємо урегулювати, як відповідно у момент настання цього випадку, так, відповідно, далі - підтримкою чи допомогою: чи повернення коштів, наприклад, чи задоволення їх у потреб подальшому".

Тож, як бачимо, полтавці «не пасуть задніх» під час літніх відпусток, а намагаються якнайширше побачити світ. І, неважливо, подорожуєте ви з путівкою чи за програмою лоукост - найголовніше аби ваша відпустка була змістовною та незабутньою.