Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Турнір з дворового міні-футболу пройшов у авіамістечку
519

Турнір з дворового міні-футболу пройшов у авіамістечку

В авіамістечку пройшов турнір з дворового міні-футболу. 6 дитячих команд змагались за кубок. Один з учасників Данило грає на цьому полі щодня.

Данило Клубань, гравець команди «Авіатор»
«Поле відкрили десь років 5 назад. Я ще дитиною тоді був.» 
 « Я самоучка. Сам учусь грати. На секції ніколи не ходив.» 
«Турнір щороку ми проводимо по футболу, щоб діти могли розвиватися.» 

Організатори турніру - полтавський комунальний заклад «Спорт для всіх». Директорка Оксана Назаренко ділиться, - намагаються вивести дворовий футбол на більш професійний рівень.

Оксана Назаренко, директорка КЗ «Спорт для всіх»
 «Ми вирішили розпочати саме з співпраці з Маєю Кадирівною, нашою відомою на все місто, організатором, найкращим педагогом, яка відгукнулася на нашу пропозицію зібрати команди і дійсно провести цей захід. Це лише перша ластівка. Ми плануємо у кожному мікрорайоні проводити подібні турніри.» 

Депутат міської ради, представниця команди Андрія Матковського Майя Матвеєва, яка опікується авіамістечком розповідає, - турнір з дворового футболу не проводили уже 1,5 року. Знову відновити традицію влаштовувати змагання допоміг весняний суботник.

Майя Матвеєва, депутат міської ради
 «Цьому футбольному полю около 50 років. Діти періодично влаштовували тут турніри. Коли ми провели суботник і діти самостійно фарбували, вони почали грати частіше. Сказали, що вони хочуть провести тут справжній футбольний турнір. Протягом 2 місяців вони тренувались.» 

Мешканка авіамістечка пані Марина мама одного з учасників турніру. Сину 9 років. Рада, що у нього є можливість займатись спортом у своєму районі.

Марина Голікова, мешканка авіамістечка
 «Цей стідіончик збирає дуже багато молоді і з браїлок і з авіамістечка. Тут і безкоштовно і тут грають всі всі всі. Я брала маленьку участь у підготовці міні-футболу. Я писала списки. Вони мінялися не те що щодня, а щогодини. Так багато дітей хотіли брати участью.» 

На турнір завітав депутат міської ради Андрій Матковський. Говорить, - чудово, коли діти проводять літні канікули активно.

Андрій Матковський, депутат міської ради
 «Дуже гарна ініціатива. Дуже гарні змагання, ми дякуємо управлінню молоді, яке долучилося. Тому тут буде і морозиво, будуть гарні призи, медалі. А головне, що діти гарно корисно проводять свій вільний час і свої шкільні канікули. А спорт - це здоров`я, виховує справжніх переможців.» 

По завершенню турніру - кращих нагородили. Перше місце посіла команда «Катафоти». Друге «Авіатор», а третє - «Юні авіатори».

Дмитро Міхієнко, гравець команди «Юні авіатори»
 «Футбол подобається тому ще - це чесна гра, справедлива і розминає ноги, думки.»