Програма «Життя міста»

У розділі: 15208 відео | АрхівRSS
Як підвищувати кваліфікацію педагогічних кадрів в умовах відкритої освіти
221

Як підвищувати кваліфікацію педагогічних кадрів в умовах відкритої освіти

У Полтаві відбулась всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформація сиситеми підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в умовах відкритої освіти». Там обговорювали , як використовувати не тільки формальну освіту , а й як педагогічним працівникам вдосконалюватись ще.

Віктор Олійник, член Президії НАПН України, заслужений працівник освіти України "Головна мета цього - це підготовка кадрового складу нашої школи. Не тільки школи, а й керівників , педагогісних працівників освіти.  Розвивати не тільки освіту формально, це освіта та, що спланована і подається зверху."  

Проректор з наукової роботи Полтавського обласного інституту післядипломної освіти Сергій Клепко зауважує: педагогічний працівник повинен навчитися та вдосконалювати свої знання та здобутки постійно.

Сергій Клепко, проректор з наукової роботи ПОІППО "Мова йде про те, щоб сьогодні наші вчителі , наші освітянські керівники здобували нову якість і нову компетентність щодо роботи в умовах Нової української школи. Ми давно свої зусилля зосереджуємо на тому, щоб освіта , яка дає це в стінах нашого інституту була відкритою. Тобт, щоб був відкритий
контент, зміст. "

Багато хто говорить про цифрову трансформацію суспільства , але не розуміють як це зробити ,- говорить директор Інституту трансформаційних технологій і засобів навчання Валерій Биков.

Валерій Биков, директор Інституту трансформаційних технологій і засобів навчання НАПНУ "Сьогоднішня школа має нове покоління , яке легко розмовляє сучасними гаджетами і якщо не підтягнути інформаційну освіту вчителів, то дуже складно підтримати авторитет вчителям . "

Валерій Биков зауважує: загальна модель відкритої освіти передбачає відкритість у майбутньому, вільне користування інформаційними ресурсами та розвиток інформаційної культури.