Програма «Життя міста»

У розділі: 15280 відео | АрхівRSS
У Полтаві навчатимуть писати проекти Бюджету участі
651

У Полтаві навчатимуть писати проекти Бюджету участі

В Інформаційному центрі Комунальної організації «Інститут розвитку міста» відбулась прес-конференція щодо проектів конкурсу «Бюджет участі». Голова робочої групи з питань партиципаторного бюджетування Олександр Глазов розповів про зміни до Положення. Тепер проекти зможуть подавати особи, яким виповнилось 14 років з всіх точок світу. Проте, голосувати, як і раніше, можуть лише полтавці. Кожен має право на 3 голоси: за великий проект, маленький та мікропроект. Останній - також нововведення і розраховані на суму до 100 тисяч грн. А ще, - анонсує Олександр Глазов, - з`явиться новий бюджет участі – шкільний.

Олександр Глазов, голова робочої групи з питань партиципаторного бюджетування м.Полтава, депутат міської ради
«З 1 вересня він уже буде розпочинати свою роботу. На цю сесію міської ради ми готуємо зміни до Положення. Зараз працює у нас робоча група, яка відпрацьовує механізм роботи даного бюджету участі. Тому з вересня ми уже побачимо роботу. це буде навчання першим етапом для учнів шкіл. Також ми проведемо до цього детальну презентацію з механізмами.»

Для авторів, які хочуть подати проект, але не знають як правильно це зробити проведуть ряд воркшопів на тему: «Мистецтво написання проектів Бюджету участі». Старт подання проектів цього року припадає на 1 липня. Триватиме до 2 серпня.

Назар Плохута, головний фахівець КО "Інститут розвитку міста"
 «Попередня перевірка проекту від 8 липня до 2 серпня включно. Перевірка проекту експертною групою від 5 серпня 2019 року до 20 вересня. Голосування за проекти від 30 вересня 2019 року до 11 жовтня.» 

На прес-конференції наголосили, - якщо у автора є проблеми з оформленням проекту – готові допомагати. Можна звернутись за телефоном, або прийти на консультацію особисто.

Олександр Глазов, голова робочої групи з питань партиципаторного бюджетування КО "Інститут розвитку міста", депутат міської ради
 «З 8 години до 5 години. З пн. по пт., навіть у вихідні ми приймаємо, у будь-який час телефонні дзвінки. Так само автор може індивідуально прийти в Інститут розвитку міста 2 поверх другий кабінет, отримати консультацію. Ми можемо роздрукувати допомогу, консультації.» 

18 червня о 14:00 в бібілотеці-філіалі №5 відбудеться воркшоп "Мистецтво написання проектів Бюджету участі". Усі бажаючі можуть взяти участь та отримати необхідну інформацію щодо реалізації своїх ідей. До старту подання проектів на конкурс «Бюджет участі» залишилось 3 тижні.