Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
В яслах-садку "Незабудка" зробили поточний ремонт покрівлі.
417

В яслах-садку "Незабудка" зробили поточний ремонт покрівлі.

Ясла-садок №55 «Незабудка» працює понад 60 років. Він розрахований на 6 груп, у літній період їх 4. Зараз тут виховується 110 дітей. Цей дошкільний заклад знаходиться поблизу Київського залізничного вокзалу. Опікується округом депутат районної ради, представник команди Андрія Матковського Володимир Запара.

Володимир Запара, депутат Київської районної у м. Полтаві ради
 «Ви бачите який тут красивий ландшафт, яка прекрасна атмосфера. Минулого року ми закінчили асфальтування всієї території дитячого садку. А у цьому році за зверненням батьків дітей, потрібно було оперативно зреагувати, тому що в одному з приміщень було протікання води. Ви знаєте який був травень місяць, багато було дощів.» 

Володимир Запара додає, - з проблемою справились швидко. За його ініціативи протягом тижня зробили поточний ремонт покрівлі у дитсадку. Тепер дах якісний.

Володимир Запара, депутат Київської районної у м. Полтаві ради
 «Звернення моє було направлено до Людмили Анатолівни Бойченко, було оперативне реагування на це. Була надана команда управління освіти. І за листом Юрія Матвієнка ми виконали ці роботи. Дякую всім задіяним у сфері ЖКГ хто працював.» 

У планах на цей рік - видалити старі аварійні дерева на території дитячого садочку та поблизу нього.