Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.
642

Урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

Рятують від хвороб, гоять рани, вселяють віру у зцілення- все це роблять працівники медичної сфери. Так, у Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника. У цій сфері працює двадцять вісім років пані Оксана . Згадує: на цю професію налаштувала тітка, нині- це сенс життя.

Оксана Дзюбенко, медсестра " Для мене це поклики душі, я знала , куди я йду, мені хотілося туди йти, лікувати людей, бачити , якими вони приходять і якими йдуть. "

Жодного разу не пожалкувала про вибір професії і Наталія. Розповідає: це свято підтвердження того, що медичних працівників поважають і цінують.

Наталія Сидоренко, працює у жіночій консультації "Вибрала професію акушерки, тому що народження дитини -це важливо в нашій країні, щоб було майбутнє , адже без майбутнього нічого не буде. "

У залі без білих халатів, зі святковим настроєм лікарі, медсестри , на сцені ж - привітання від представників міської влади. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко висловила вдячність за відданість професії, побажала медичним працівникам здоров’я, наснаги, нових звершень і душевного комфорту. Зауважила : міська влада робить все, щоб піднести цю важливу сферу на новий рівень, щоб забезпечити гідний рівень життя і праці медиків.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів " У нашому місті великій справі віддають свої серця понад дванадцять тисяч медиків.  Об’єднані єдиною справою служити на користь полтавській громаді , виконуючи єдиний , медичний простір. Сьогодні керівництво міста вишукує постійно можливості для фінансування галузі, враховуючи , що багато потреб існує у місті. У поточному році на капітальні видатки передбачено більше 63 мільйонів , з них на проведення капітальних робіт -38, на придбання обладнання - 45,ще близько 40 планується виділити на капітальний ремонт двох відділень дитячої лікарні.
Під час урочистостей відзначили кращих з кращих медичних працівників за вагомі професійні здобутки, надання якісної висококваліфікованої медичної допомоги.

З нагороджених -пані Наталія. Говорить:працює у кардіологічному диспансері, ця нагорода- приємно та вважає, що її гідний кожен з колективу.

Наталя Шуплік, медсестра "Абсолютно не жалею , у нас очень чудесный коллектив , абсолютно все и медсестры , и доктора вызывают только восхищение своим трудом. Ты видишь, что человека спасаешь, помогаешь -это приносит очень большое удовольствие ."
Нагородили і найкращих працівників комунального підприємства «5-міська лікарня» Полтавської міської ради. Директор підприємства В’ячеслав Томенко , у минулому -кардіолог. Говорить: професія лікаря - це покликання. Людина має бути не тільки терплячою, а й відданою своїй професії.

В’ячеслав Томенко, директор КП «5-міська клінічна лікарня» Полтавської міської ради " Вдалось врятувати дуже багато життів, я навіть не можу порахувати скільки. Якщо , наприклад, десять викликів швидкої допомоги, то кожен третій виклик випадок, коли потрібно дуже сильно лікувати пацієнтів .  Це дуже важливо, це престиж лікарні і всі бачать, що людина виходить на сцену -це престиж, нам дуже приємно , що міська влада знаходить час для нагородження кращих працівників. "
Окрім подарунків з нагоди свята-яскраві виступи.

З нагоди Дня медичного працівника, в рамках програми соціального захисту «Турбота», кожен працівник медичної галузі отримав матеріальну допомогу в розмірі сімсот гривень .