Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Будинок за адресою Боровиковського, 11 стоїть недобудованим понад десятиріччя
895

Будинок за адресою Боровиковського, 11 стоїть недобудованим понад десятиріччя

Полтавці 11 років виплачують кредит за неіснуюче житло. Так виглядає будинок за адресою Боровиковського, 11. Власники майбутніх квартир розраховували засилитись ще у 2008 році. Проте, забудовники припинили працювати.

Олександр Кваша, власник неіснуючої квартири
«З 3-го разу ми все таки добилися порушення кримінальної справи. Як потім з`ясувалося будівництво цього будинку велося з багатьма порушеннями.» 
 «Кримінальна справа тягнеться уже більше 10 років.» 
 «На жаль, померло 12 чоловік з інвесторів по Боровиковського 11. Один чоловік на виході із Шевченківського суду.» 
 «Він сильно розхвилювався і помер на території суду.» 

Всього у житло інвестували 80 людей. Заплативши кошти, вони залишились ні з чим. За їх зверненням відбулось виїзне засідання комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля та природокористування. Спільно з депутатами та членами міськвиконкому намагались розв`язати проблему.

Ярослава Ребрик, юрист
 «Пропозиція наша була, що ми шукаємо інвестора, який погодиться взяти на себе проблему, добудувати.»
 «Було обґрунтовано, прописано скільки необхідно новому інвестору земельних ділянок, для того, щоб він зміг побудувати об’єкти, компенсувати свої затрати.» 
 «Законодавство змінюється і кожен раз виникають нові підстави чому це не можливо зробити.» 

Тепер інвестори запропонували поряд з недобудовою побудувати нове житло. Чи це можливо технічно повинно вирішити відповідне управління.

Олександр Кісільов, голова комісії МР з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування
 «Ставлю пропозицію заступника міського голови Ляміна Андрія Юрійовича, стосовно звернення до Трегубова, Шевельова і Годні з завданням підготувати проект рішення і винести його на сесію полтавської міської ради стосовно впорядкування даної території. Розробки детального плану.» 
 «Обрахувати, яка сума потрібна для цього.» 

Готовий проект рішення про детальний план території планують включити до порядку денного чергового засідання комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля та природокористування.