Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві планують створити молодіжний центр ініціатив
485

У Полтаві планують створити молодіжний центр ініціатив

У Полтаві планують створити молодіжний центр ініціатив. Це комунальна установа, яка має стати креативним простором для молоді. Основні її напрями діяльності презентували у «Інституті розвитку міста».

Олена Стрілець, начальник відділу реалізації молодіжної політики управління у справах сім`ї, молоді та спорту міськвиконкому
 «Візією молодіжного центру є створення найсучаснішого молодіжного центру в Україні. Креативний простір для розвитку молодих людей міста Полтави, у якому панує свобода думки та умов, яких неможливо бути пасивним. Щоденні заходи, щомісячні заходи та залучення різноманітної молоді.» 

У молодіжному центрі ініціатив планують працювати у різних напрямках. Зокрема, таких як креативні індустрії (аудіо-візуальна творчість; туризм; спорт; книги і преса; спадщина; перформативні мистецтва; візуальні мистецтва), культура, наука, бізнес та підприємництво, медіа, навчання.

Олена Стрілець, начальник відділу реалізації молодіжної політики управління у справах сім`ї, молоді та спорту МР
 «Пропаганда та розвиток здорового життя молоді, працевлаштування та профорієнтація молоді міста, її зайнятість у вільний час, розвиток волонтерства як одного з основних напрямків діяльності. А також забезпечення громадянської освіти молоді.»

У центрі увагу приділятимуть сучасним механізмам реалізації молодіжних стартапів. Наприклад, використовуватимуть крадфандінг. Цей живий інструмент на сьогодні добре функціонує у світі та в Україні.

Ілля Яровий, головний спеціаліст КО «Інститут розвитку міста» МР
«Молода людина приходить з якоюсь ідеєю чи то спартапу, чи соціального проекту, з будь-якою ідеєю і вона потребує для цього фінансувавня, то краудфандинг є саме таким механізмом, де вона може запустити свою ідею і просто жителі міста, всі користувачі інтернету зможуть долучитися до неї, внести якийсь свій кошт і допомогти в реалізації цього проекту.»

Пропонувати свої ідеї у молодіжному центрі ініціатив зможуть всі. Головна вимога - бути молодим душею.