Програма «Життя міста»

У розділі: 20114 відео | АрхівRSS
Урочистості з нагоди Дня державного службовця відбулися у театрі імені Гоголя
470

Урочистості з нагоди Дня державного службовця відбулися у театрі імені Гоголя

Найкращих представників серед державних службовців з нагоди їх професійного свята відзначили грамотами у театрі імені Гоголя . Винуватці свята розповіли: обожнюють свою професію, виконують працю за покликанням , демонструючи справжню відданість та бажання служити людям. Сім років працює у Полтавському обласному територіальному відділенні антимонопольного комітету України пані Вікторія . Говорить: свою роботу любить і поважає .

Вікторія Ірченко, нагороджена "Це те, де себе реалізовуєш , це те, де поєднуються ті знання, які ти маєш . Це напрямок захисту , це монополія , це дуже цікавий напрямок, постійно розвиваєшся , постійно дізнаєшся щось нове . "

Нині в структурних підрозділах обласної влади працює команда однодумців , для яких головне завдання -це вирішення проблем громадян.

Артем Тимощук , заступник начальника міжрегіонального управління держслужби у Полтавській та Кіровоградській областях" Держслужбовець- це висококваліфікований спеціаліст своєї галузі. Це локомотив , двигун нашого локомотива , який кожного року все більше набирає обертів і досягає нових цілей , це велика кількість цінностей , це особи, яких ми захищаємо, честь та рівність.
"
Заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь говорить: якщо люди працюють на державу вони повинні бути відповідальними , адже від них залежить добробут населення.

Микола Білокінь , заступник голови облдержадміністрації" Державний службовець це людина дуже високого рівня , це справжній професіонал .  Ми справжні патріоти , державна служба- це наша практична діяльність і практична діяльність втілюється у життя. "

Наостанок після нагороджень святковий концерт та безліч привітань.