Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Понад 416 тисяч гривень матеріальної допомоги буде спрямовано соціально незахищеним полтавцям
648

Понад 416 тисяч гривень матеріальної допомоги буде спрямовано соціально незахищеним полтавцям

Понад 416 тисяч гривень матеріальної допомоги буде спрямовано соціально незахищеним полтавцям на виконання програми соцзахисту населення міста «Турбота» на 2019 рік. Дане рішення ухвалили на засіданні міськвиконкому .

Наталія Бондаренко, начальник Управління соціального розвитку МВК " Одинадцяти учасникам бойових дій , які брали участь у АТО загальна сума 11 тисяч гривень . Одноразова матеріальна допомога двом особам для реабілітації дітей з інвалідністю , яким надано медичні послуги з реабілітації у ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» Трускавець 23 тисячі 991 гривня. "

Окрім цього , рішеннями виконкому ухвалили відшкодування з міського бюджету коштів за пільговий проїзд у травні: тролейбусникам повернуть понад 389 тисяч гривень, в транспорті загального користування - понад 199 тисяч гривень.

Наталія Бондаренко, начальник Управління соціального розвитку МВК " В сумі 389 тисяч 996 гривень відповідно до розрахунку забезпечення пільгового проїзду в міському пасажирському транспорті і тролейбусі учням загальноосвітніх шкіл Полтави за травень 2019 року. "

Також на засіданні виконкому повідомили: тимчасово перекриють рух транспортних засобів на вулиці В’ячеслава Чорновола . Це пов’язано з виконанням земельних робіт по заміні ділянки теплової мережі . Роботи триватимуть близько двох тижнів.