Програма «Життя міста»

У розділі: 15288 відео | АрхівRSS
22 червня - День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
239

22 червня - День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

У Полтаві з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні урочисто поклали вінки та квіти до Вічного Вогню на Меморіалі Солдатської Слави .

Євген Регент, голова міської організації ветеранів  "Не было ни большого , ни маленького города кого-бы это событие не задело. Те события, которые розвернулись на большом пространстве Украины они были частью тех событий , великой битвы. "

Прийшов на покладання квітів і Валентин Федорович. Коли почалася Друга Світова йому було лише дванадцять. З його рідні - по материній лінії на фронт пішло дванадцять чоловіків, а по батьковій- семеро. В результаті повернулись живими лише двоє.

Валентин Пальков, підполковник " Как только объявили войну как будто весь мир затих , чувство какого-то горе , даже птички не летали , все замерло. Потом встрепенулись все и объединились, в конечном итоге победили. "

Вшановує загиблих і Зінаїда Іванівна. Згадує ті страшні події.

Зінаїда Боровська, учасниця покладання " Двенадцать лет было, началась война и я с первых дней пошла работать в колхозе , тогда всех мужчин позабирали и мне председатель сказал: «идите работать» . "

Вшанувати подвиг воїнів-визволителів зібралися сотні полтавців.
Усіх полеглих в роки Другої Світової війни вшанували хвилиною мовчання.