Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Доля Кадетського корпусу
764

Доля Кадетського корпусу

Депутати міської ради знову вирішують питання кадетського корпусу. Планують звернутись до Кабінету Міністрів України з проханням пришвидшити прийняття комунальної власності у державну. Це питання розглядали на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

Юліан Матвійчук, депутат міської ради
 «Бюрократичний процес наступник: ми голосуємо на міській раді про погодження передачі на державну власність. Потім Кабмін приймає рішення про прийняття його на державну власність і на наступній сесій міської ради, ми маємо остаточно передати його на державну власність.» 

Юліан Матвійчук пояснює, - ще у квітні цього року всі погодження Міністерств про передачу кадетського корпусу уже були пройдені. Зараз рішення лежить у Кабміні. Мета звернення депутатів міської ради, - щоб питання кадетського корпусу поставили на порядок денний.

Юліан Матвійчук, депутат міської ради
«Я не сумніваюся у тому, що Кабмін проголосує і прийме його. Через те, що ДСА гроші має на реконструкцію кадецького корпусу, все є, залишається справа за бюрократією. Ви знаєте, що зареєстрована петиція, щоб швидше Кабмін розглядув це рішення. Тому ще міська рада має звернутися для того, щоб актуалізувати цю проблему. Може вони думають, що це не актуальна проблема. Для нас це над актуальна проблема.» 

Депутати міської ради сподіваються, що наступного року кадетський корпус таки почнуть реставрувати.