Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У дитячому оздоровчому таборі «Супутник» розпочалася перша табірна зміна.
1711

У дитячому оздоровчому таборі «Супутник» розпочалася перша табірна зміна.

Село Михайлівка Диканського району насамперед відоме своєю унікальною місцевістю для відпочинку. На пагорбі, в глибині розкішного дубового лісу, неподалік річки Ворскли тут розташувався дитячий оздоровчий табір «Супутник». Це улюблене місце відпочинку дітей пільгових категорій. Цьогоріч тут планується за кошти міського бюджету оздоровити понад 900 дітей,- розповідає виконуюча обов»язки директора закладу Валентина Волошина.

ВАЛЕНТИНА ВОЛОШИНА, в.о. директора Комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник»
" В нашому таборі відпочивають самі найкращі, креативні, веселі, задоволені діти.Всі умови для них є. Гарне харчування, річка, яку вони дуже люблять, а також наша сцена, яку побудували і на якій сьогодні будуть виступати наші діти. Вони дуже з задоволенням люблять показувати свою творчість."

Цілий рік колектив табору готувався до літнього сезону. Піклувалися не лише про дозвілля дітей, але й про комфортні умови перебування в таборі.

ВАЛЕНТИНА ВОЛОШИНА, в.о. директора Комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник»
" Були змінені ліжечка, були змінені матраси, постіль, щоб було комфортно. щоб батьки не турбувалися про те, що дітям тут незручно.Всі умови для них є. В нашому таборі діти мають харчування п»ятиразове.Дуже повноцінне харчування: є овочів багато, є багато фруктів, соки, печиво.Задоволені діти, ситі діти."

Під час першої табірної зміни відпочивають 300 дітей. І вожаті, і педагоги-організатори заздалегідь придумали план, як зацікавити школярів, зробити їхній відпочинок насиченим, захоплюючим, щоб кожна дитина не лише набралася нових сил і здоров»я, а ще й пізнала для себе щось нове, збагатилася новими враженнями і знаннями.

ДЕНИС ХОРІШКО, хореограф, педагог-організатор
"Діти заряджають своєю енергією, акумулюють цю енергію, хочеться отримувати її.І звичайно, віддавати.Іде своєрідний такий зворотній процес і це дуже заряджає.По-друге, це природа звичайно.По-третє, особливий дух табору. В цьому таборі є свої традиції, свої звичаї, своя історія.Тут багато, своя мова, своя культура.Тобто це не може не приваблювати."

Першу табірну зміну організатори не випадково назвали «Кольоровий світ». В кожному загоні є певні кольори, таки би мовити райські острови, які згуртовують дітей в одне ціле.

ДЕНИС ХОРІШКО, хореограф, педагог-організатор
" Ми з»єднуємо дітей за допомогою особливих своїх програм, за допомогою квестів, спортивних баталій.Є в нас спеціальні такі вікторини, які об»єднають.Є гуртки, звичайно, які працюють.Єсть гуртки орігамі, танцювальні гуртки, вокальний гурток, спортивний гурток, черлідінг.Тобто всі ці гуртки за інтересами об»єднують дітей."

Кожен день у таборі розписаний по хвилинах.Нудьгувати, як кажуть ніколи. Розважальні заходи, екскурсії, вечори відпочинку, купання в річці.А ще багато спортивних змагань.

АНДРІЙ ВІЛЬХОВИЙ, 13 років
" Лагерь мені дуже подобається, наш дуже дружній колектив.Вранці ми ходимо на турніки, займаємось спортом.Майже кожний день ми ходимо на річку.Тут дуже цікаво, насичений графік.Дуже гарні дискотеки.також ми іноді дивимося дуже цікаві фільми."

АЛІНА ГОРБАТЮК, 16 років
" Після школи це якраз найкращий відпочинок, який тільки може бути. Танці, спорт, кожного разу якісь конкурси.Враження залишаються найчудовіші.Буває сумно, буває, що плачемо за вожатими, тому що тут вожаті - найкращі."

РОМАН РЕВА, інструктор з фізичного виховання
" В нас проводяться всі чемпіонати - чемпіонати з міні-футболу, чемпіонати з піонер-болу, турніри по тенісу, турніри з легкої атлетики, турнір з квадрату.Матчі з сусідніми таборами,т.є. дуже насичена програма спортивна."

СЕРГІЙ ХРИПКО, вихователь
" Тут разные у нас есть кружки - танцев и спорта, и кружок «умелые ручки», очень много занятий для деток есть. Деткам интересно, у них даже нету времени на свободное время."

Головна перевага табору «Супутник» - поєднання відпочинку, розвитку та оздоровлення. Діти - головні герої і кожен з них - неповторна особистість. Саме тому в «Супутнику» їм надається унікальна можливість проявити себе в різних сферах: вперше вийти перед численною публікою, взяти участь у спортивних баталіях, розкрити свій творчий та інтелектуальний потенціал в гуртках і студіях. А ще тут чарівна природа і чисте повітря, яке надає кожній дитині нових сил і здоров»я.

Цей сюжет присвячується пам’яті директора комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» Олексія Бочарова, який трагічно загинув в автокатастрофі 15 червня.
Відповідальний та цілеспрямований, відкритий та щирий. Людина, яка віддала своє серце дітям. Таким Олексій Бочаров залишиться у пам’яті кожного, хто його знав.
Усі його добрі справи в прагненні зробити дитинство малечі щасливим продовжуватимуться… 

Світла пам’ять!