Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Третю добу мешканці с.Залізничників перекривають рух вантажівок на в`їзді у  населений пункт
827

Третю добу мешканці с.Залізничників перекривають рух вантажівок на в`їзді у населений пункт

Мешканцям селища Залізничників увірвався терпець : доки по дорозі через їхній населений пункт їздитимуть великовагові вантажівки, тоді як асфальтове покриття здатне витримувати не більше 24-х тонн? Причому не тільки спекотної пори. Ще торік цей шлях милував око автомобілістів, але невдовзі з»явилися вибоїни і тріщини в асфальті. А ще через активний рух вантажівок у придорожніх будинках не витримує фундамент і навіть двигтить посуд на кухні,- скаржаться місцеві жителі та громадські активісти.

РОМАН МОХОВ, голова ГО «Спілка автомобілістів Полтави»
" Два дні тут були зупинені декілька автомобілів, на Сакко були зупинені автомобілі, на них виписали штраф.Я так смотрю, що просто штрафи їх не пугають, вони продовжують далі їздити."

Вже третю добу мешканці селища по черзі вартують на в»їзді у свій населений пункт з тим, щоб не пропустити жодної великогабаритної вантажівки. Тільки за одну ніч вони нарахували 280 рейсів вантажних автомобілів фірми «Онур», які вирішили перевозити будівельний матеріал скороченим шляхом, тобто по дорозі через селище Залізничників. Одна з таких горе-машин простояла вже добу під пильним наглядом волонтерів, а тепер у супроводі поліцейських її відправили на ваговий контроль у село Копили, де й буде складено відповідний протокол про адміністративну відповідальність за незаконне перевезення вантажу дорогою місцевого значення.

ЄВГЕНІЙ НАГНІЙ, представник Нацполіції
" Проблема наступним чином, що громада селища Климівка, які проживають по вулиці Красноградське Шосе дуже занепокоєні тим, що дійсно великі вантажівки, які можливо є з перегрузом, рухаються по цьому полотну, тим самим його розбиваючи і від цього тріскаються стіни, посуд та все інше."

За словами представника Укртрансбезпеки, штрафна санкція буде пред»явлена, насамперед перевізнику за відсутність дозволу на перевищення вагових обмежень у розмірі 1700 гривень, а також за руйнування проїжджої частини від 10 євро до 10 тисяч євро.