Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Мешканці Авіамістечка страждали від постійного запаху диму
587

Мешканці Авіамістечка страждали від постійного запаху диму

Мешканці будинків по вулиці Петра Юрченка тривалий час страждали від нестерпного запаху палива. Говорять,- у спекотну погоду не могли відкрити вікна, адже дим потрапляв до них в оселі.

Весь цей дим йшов від сусідньої котельні, яка знаходиться на території Дитячої поліклініки№1. Нам вдалося знайти її орендатора, ним виявився підприємець Олександр Корчега. Чоловік запевняє, неприємний запах виникав через несправність одного з механізмів.

«Поломка була в системі газовиділення, ми замінили димосос і збільшили газохідний канал, там була поломка і через це система газовиділення погано працювала»

Олександр Корчега-директор підприємства ТОВ «ТЕГ»
«Сталося те, що 3 події зійшлися, людський фактор, технічна несправність плюс погодні умови, людський фактор ми вже усунули, після того як виявили поломку, зробили модернізацію технічну, зараз котельня працює, взагалі відсутній дим»

Розвіяв чоловік і чутки, що котельня, ніби-то використовує шини в якості палива. Насправді ж ні. Більше того, їх топливо цілком екологічне, адже використовують вони лушпиння від соняшникового насіння.

Олександр Корчега-директор підприємства ТОВ «ТЕГ»
«Оце пелета, яка робиться з лузги соняшника, інше паливо ми не використовуємо, бо в нас технологія передбачає тільки переробку пелети»

Зараз проблеми всі усунуті, працівник, який допустив поломку звільнений, запевнив Олександр Корчега. Тож жителі Авіамістечка дихатимуть тільки свіжим повітрям.