Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У парку «Перемога» влаштували ярмарок дитячого дозвілля.
522

У парку «Перемога» влаштували ярмарок дитячого дозвілля.

Розкривали дитячі таланти та обирали малечі цікаві заняття. У парку «Перемога» вперше влаштували «Ярмарок дозвілля». Там презентували різноманіття дитячих гуртків» від танців, хенд-мейду до бойових мистецтв та радіоконструювання. Всього понад двадцят локацій.

Вікторія Лоза, співорганізаторка «Ярмарок дозвілля»
" Для того, щоб показати дозвілля, яке є для дітей , не тільки те, яке є міське і фінансується за міські кошти. Також є багато підприємців , які працюють з дітьми і які навчають багатьом речам навчають дітям.  Ми хочемо, щоб булла така можливість у дітей і вони дивилися на гуртки ті, що працюють влітку, щоб була можливість зайняти час свій. "


На ярмарок з батьком завітала і десятирічна Віолета.

Віолета Маяцька, відвідувачка «Ярмарок дозвілля»"Побачила канатну дорогу , хлопці , які зброєю користуються. "

Всім батькам доводиться рано чи пізно замислюватися про те, які ж таланти мають їхні діти,-говорить батько Віолети .Додає: щоб дитина розвивалася гармонійно й досягла успіху в будь-якому занятті, це діло має бути цікавим для неї. Однозначно за такі заходи.

Роман Коцюба, відвідувач «Ярмарок дозвілля» "У неї є інтерес займатися чимось новим і я б хотів розвивати в доньці цей інтерес, можливо, це будуть якісь спортивні танці , можливо, бойові мистецтва.Корисно тому що поєднуюють молодь, витягують їх з дому , з телефонів , це щось нове, щось цікаве , це розвиток для наших діток. "

В захваті від ярмарку і Маріанна. Говорить: вже дещо собі підібрала.

Маріанна Полтавська, відвідувачка «Ярмарок дозвілля» "Мене тато завіз сюди з табору і ми пішли на це свято , нам дуже подобається , дуже цікаво та гарно.  Все обійшла три локації побачила. "

Бойові мистецтва демонструють хлопці і дівчата з центру «Воїн». Окрім старших запрошують діток і зовсім маленьких від п" яти рочків.


Олег Бариш, керівник обласного військово-спортивного центру «Воїн» " У нас діти та дорослі будуть робити показові виступи і якщо у когось буде бажання вивчити хоча б якісь елементарні прийоми ми з радістю допоможемо, покажемо які механічні рухи, які психологічні установки для того, щоб навчити і реалізувати прийоми." 

Окрім бойового мистецтва тут і виставка зброї.

 Різниця в них така: тут колібр кулі 7.62 на 39 мм , а тут 5.45 В АК-74 рамковий проклад і коли десантник спускається цей проклад складається .

Різномантні розваги влашували і для найменших діток.

Закінчився ярмарок пінною дискотекою, батьки та їх діти впевнені такі заходи необхідні, тим паче влітку.