Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії з питань економічної політики та бюджету.
233

Засідання постійної комісії з питань економічної політики та бюджету.

В стінах Полтавської міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики та бюджету. Перед тим, як перейти до порядку денного, перший заступник міського голови Андрій Лямін висунув пропозицію не розглядати низку бюджетних питань.

Андрій Лямін-перший заступник міського голови
«На сьогоднішній день немає чіткого розуміння цифр, по яким можна роз приділяти, перерозприділяти перевиконання, оскільки чіткі цифри в нас з*являться після 1 числа, 1 число це у нас закінчиться 2 квартал, на сьогоднішню хвилину цих цифр немає, тому я буду просити комісію зняти це питання».

Депутати погодили це рішення. Як і проголосували «за» питання щодо встановлення на території міста Полтави єдиного податку на 2020 рік. Також серед порядку денного розглянули і надання згоди на передачу з комунальної власності територіальних громад міста у суспільну власність територіальних громад сіл та селищ області водопровідної мережі у селищі Рибці.

Володимир Годня-начальник управління капітального будівництва
«Протягом 3 років проводилось будівництво водопровідної мережі в селищі Рибці, це 3471,5 метра, завершено будівництво, водоканал дав довідку про виконання техумов, відповідно Управління отримало сертифікат готовності прошу прийняти це рішення, щоб механізмом передати на утримання водоканалом цю мережу з метою експлуатації і збереження конструкції».

Депутати також погодили це питання на розгляд сесії міської ради.