Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Передвиборча кампанія на Полтавщині
456

Передвиборча кампанія на Полтавщині

Полтавщина має сімдесят шість претендентів у восьми округах, - такі дані за день до завершення реєстрації кандидатів в народні депутати оприлюднили представники ОПОРИ під час прес-конференції.Та активні з них тільки тринадцять.

Костянтин Донченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Полтавській області " Окремі кандидати, потенційні почали свою роботу дещо раніше ,оскільки, до реєстрації все, що вони робили вважалося не агітацією , а звичайною діяльністю. "

Щоб спостерігати за ходом передвиборчої кампанії вже з 22 травня на базі головного управління Національної поліції у Полтавській області створили робочу групу, з 27 травня почав роботу ситуаційний центр.

Андрій Замахін, керівник ГУНП в Полтавській області " На сьогодні до поліції надійшло 11 повідомлень щодо порушень виборчого процесу. Зафіксований факт підкупу виборців в смт. Диканька. Решта фактів порушень стосується розміщення агітацій на біг-бордах. На сьогодні в ГУ Нацполіції проводяться командно-штабні навчання протягом двох днів. Їх мета - відпрацювати алгоритм дій правоохоронців, які нестимуть службу під час виборчого процесу."

Андрій Замахін повідомив : коли будуть завезені бюлетені на окружну виборчу комісію їх одразу візьмуть під охорону.