Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Засідання земельної депутатської комісії.
350

Засідання земельної депутатської комісії.

Виділити земельні ділянки для зведення будинків та гаражів у Полтаві для членів сімей учасників бойових дій у зоні АТО. Це питання винесли на засідання земельної депутатської комісії.


Ігор Мочалов, голова ГО «Полтавські родини полеглих захисників» " Із 77 членів сімей загиблих тільки троє забезпечених земельними ділянками, інші не забезпечені , хоча всі зверталися у відповідні райвиконкоми на забезпечення земельними ділянками і всі отримали відмови. "

На засіданні депутатської комісії підтвердили, що вільних земельних ділянок немає.Тому учасникам АТО та членам їх родин радять самим шукати належні за законом їм земельні ділянки.


Олександр Кісільов, голова земельної депутатської комісії" Це потрібно Вам, як громадській організації шукати земельну ділянку , щоб вона відповідала чинному законодавству і міська рад могла ви ділити цю земельну ділянку - це те, що стосується гаражів. "

За словами голови комісії Олександра Кісільова у місті проведуть інвентаризацію земель, тому у зв’язку з цим , можливо, з’являться вільні земельні ділянки.