Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Кращим учасникам «Програми молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування» вручили сертифікати
512

Кращим учасникам «Програми молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування» вручили сертифікати

Протягом місяця двадцять п’ять кращих з кращих молодих людей проходили стажування в управліннях та відділах виконавчого комітету Полтавської міської ради в рамках унікальної «Програми молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування».Сьогодні звітували про проведену роботу. На кінець - всі учасники отримали сертифікати про проходження стажування. Учасники діляться : працювали багато та це того варто. Взявши участь у програмі стажування мали змогу проявити свої лідерські якості, розкрити свій потенціал та здобути неоціненний практичний досвід. Одна з учасників стажування студентка третього курсу Анастасія . Вона проходила стажування в комунальній організації « Інститут розвитку міста». Ділиться враженнями : місяць був один з найяскравіших, бо спробувала себе в різних сферах діяльності .

Анастасія Голос, учасниця стажування " І введення документації , як і співпраця з учасниками різних проектів " У нас було декілька великих заходів , тому мені поталанило бути організатором цього.  І я звичайно хотіла б далі співпрацювати не тільки з «Інститут розвитку міста» , а й взагалі зі всіма стажерами, які проходять цю практику."  

Випробувати себе у стажуванні вирішив і Дмитро. Вважає, тенденція розвитку суспільства залежить сааме від молоді .Розповідає: після стажування відкрив свої навички , побачив зсередини як все відбувається та познайомився зі структурою міськвиконкому. Додає: вже коритсується набутим досвідом. Це стажування підштовхнуло і на вступ до Національної академії державного управління при Президентові України .

Дмитро Кандиба, учасник стажування " Я себе відчуваю молодим, відповідальним і я хочу змінити країну на краще. Ніхто не змінить нашу країну на краще, як не ми .   дуже багато корисної інформації , дуже багато спілкування з депутатськими группами , комісіями. Було цікаво спострегіти за роботою відділів і як співпрацюють між собою інші відділи . Я це бачив , я брав участоь в цьому , був присутнім на депутатських комісіях, отримав досвід."

У результаті проекту найкращі стажисти повинні бути зараховані до кадрового резерву органів місцевого самоврядування. ТА обрати кращих з кращих було дуже складно , -розповідає перший заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Ірина Колечкіна . Тож, цьогоріч вирішили зарахувати всіх. Додає: стажування – це унікальна можливість стати частиною команди Полтавської міської ради та долучитись до розвитку міста.

Ірина Колечкіна, перший заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради " Ті, що були активні, були зацікавлені всі подали чудові звіти , чудові пропозиції , які ми будемо, сподіваюсь втілювати в життя. Це такий приклад і мотивація для інших молодих людей , для студентів, вони більш дізнаються , що можна до нас йти, подати документи, пройти стажування ."

Діляться враженнями і інші учасники. Про те, що всіх зарахують не очікували. Додають: робота в органах місцевого самоврядування – справа відповідальна й сумлінна. Аби влитися в організаційний процес, потрібні час і досвід.

Юлія Мілявська, учасниця стажування " Дає такий великий досвід роботи в місцевому самоврядуванні і неоціненний , неповторний , тому що такого не знайдеш. Звісно, переживала, особливо на співбесіді ( перебить ,где проходят!!!!!) , де звіти свої презентували ."

Можливісті для розвитку молоді шукала і студентка Анастасія. Побачила на сайті міськради оголошення про набір - одразу вирішила прийти та не впустити шанс. Завдяки цьому стажуванні розвила організаторські і комунікативні навички .

Анастасія Діхтяр, учасниця тренінгу "В перший день, коли я прийшла ми почали організовувати форум «Мама в темі» і всі ці дні я допомогала в організації форуму і безпосередньо брала участь.  хотілося продовжувати співпрацювати і думаю з віддділом молоді, сімії це вдасться тому що завжди можна спробувати себе у ролі волонтера у їхньому відділ і допомагати на різних заходах. "

Учасники стажування в захваті.Говорять: у результаті, з таким досвідом для відкриються двері не лише владних структур, а й успішних приватних фірм, що націлені на розвиток суспільства. Відчувають , що саме це «перший кар’єрний крок». Наостанок після вручення сертифікатів - спільне фото на згадку.