Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
«Політ фантазії»-у Галереї мистецтв представили картини учнів Полтавської дитячої художньої школи.
346

«Політ фантазії»-у Галереї мистецтв представили картини учнів Полтавської дитячої художньої школи.

У виставковій залі Галереї мистецтв представили різноманітні картини учнів Полтавської дитячої художньої школи. Це їхні випускні роботи під назвою «Політ фантазії».

Володимир Бенфіалов, викладач Полтавської дитячої художньої школи "Роботи представлені дуже різнопланові , виконані в різних техніках : графіка, живопис і різна техніка.  Вони володіють, як композицією малюнку так і технікою виконання . "

Директор закладу Ірина Конопля говорить, діти старанно готувались до виставки. Головне , що за ці роки набули неабияких навичок.

Ірина Конопля, директор Полтавської дитячої художньої школи " Це результат нашої роботи за цілий навчальний рік , це випускні роботи наших учнів .  Це їхня фантазія , кожна дитина планувала цю роботу , вона спочатку створювала невеличкий ескіз, потім збільшувала цей ескіз , робила в кольорі , тобто, ця робота - це плід уяви дитини. "

Шість років займалася у школі Лілія. Говорить: за школою буде сумувати.

Лілія Близнюк, учениця Полтавської дитячої художньої школи " Мені дуже сумно прощатися з художньою школою , адже я звикла до неї ходити , я ходила до неї три дні на тиждень.  Мені подобалось, як ми на пленері малювали природу, квіти ."

Насолодитися роботами юних митців містяни зможуть протягом місяця.