Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
У таборі «Олімпійські надії» відкрили другу зміну
908

У таборі «Олімпійські надії» відкрили другу зміну

Одна дружня спортивна сім*я. У спортивному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» відкрили другу зміну. Цей заклад є комунальним і підпорядковується управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому. Тут відпочивають вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, секцій та гуртків спортивного спрямування: відділення вільної боротьби, боксу, тхеквандо, баскетболу. Їхні тренери-викладачі говорять: діти із задоволенням та користю проводять свій літній час. Тренер-викладач з плавання Едуард Фісун говорить: в літніх таборах працює понад тридцяти року. Тож у цій справі розуміється. Вважає, що це один з найкращих таборів області.

Едуард Фісун, тренер-викладач з плавання " Тут багато світла, тут найкраща річка, створені фантастичні умови , тут професійні тренери і діти чекають цієї літньої пори дев’ять місяців, щоб знову повернутися і поринути у світ спорту. "

Тренери з вільної боротьби говорять: їх завдання створити дітям оптимальні, комфортні умови.

Артем Меланченко, тренер-викладач з вільної боротьби " Знайомимо їх з прийомами вільної боротьби, показуємо, їздимо на змагання, вони дивляться і вони заохочуються займатися вільною боротьбою."

Сергій Макаренко, тренер-викладач з вільної боротьби" Зараз це дійсно красивий табір, додалось спортивних майданчиків , волейбольних, футбольних, баскетбольних, на них приємно займатися. "

Тренування всюди: на річці, в полі - таким чином проводить заняття з черлідингу Анастасія вже третій рік. Говорить: це єдиний, нестандартний табір, де діткам викладають по-особливому. Додає: так заохочують їх ще більше до спорту.

Анастасія Арканова, тренер-викладач з черлідингу" В таборі вони мають можливість поєднувати як відпочинок, так і тренування, що дало колосальний результат, адже, за рік ми здобули дуже велику першість в Україні, були на Міжнародних змаганнях і дійсно я вражена від організації того, що в таборі поєднується відпочинок, тренування та всі умови для того, щоб комплексно здійснювати тренувальні збори.
"
Для юних спортсменок та відпочиваючих табору Наталії та Маргарити розпочався третій рік незабутнього літа. Розповідають: без «Олімпійських надій» не знали б, що можна наскільки круто поєднувати спорт з відпочинком .

Наталія і Маргарита, відпочиваючі табору " Він спортивний і так, як я дуже люблю свою команду, це мої друзі і я завжди хочу сюди, бо з ними дуже весело і мені комфортно з ними.  Тут дуже атмосфера людей, які люблять займатися спортом , кожен ранок, мені особливо подобається займатися фізпідготовкою. "

Навчає танцям у таборі пані Олена. Говорить: табір постійно вдосконалюється.

Олена Замчий, керівник хореографічного колективу "Табір постійно розвивається, постійно йде вперед з молоддю, діти мають велике задоволення від того, що є тренування і відпочинок."

Анастасія і Марія, відпочиваючі табору "Дуже подобається, що тут всякі розваги, ігри.  Я дуже чекала цього дня, щоб він скоріше настав. Ми тут любимо ходити на тренування , на річку , на пробіжку."

Цьогоріч в таборі новинка -альтернативне харчування.

Світлана Огуй, завідуюча виробництвом їдальні спортивного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» " Надається право вибору. По-перше в нас складене меню з урахуванням фізіологічних потреб , меню складене з урахуванням побажань і вподобань наших маленьких відвідувачів. Дітям надається право вибору, так як холодних закусок , в других стравах і в гарнірах."

До дітей завітав депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Привітав юних спортсменів з відпочинком та побажав гарної другої зміни депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Розповів: міська влада робить усе можливе , аби умови у таборі були найкращими.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради " Тут в пріоритеті стоять їх тренування у них тут програма, в першу чергу, над тим, щоб вони розвивалися не втратили форму і підготувалися до майбутніх виступів . Наша команда зробила все для того, щоб на відкритті були новинки і діти отримали драйв , це буде сюрприз для них і кожну зміну ми будемо відкривати за допомогою холі фестивалю. "

Відкриває двадцятий літній сезон директор спортивного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» Тетяна Тодорюк . Каже: кожна зміна –це хвилювання і приємні переживання . Тому тренери –викладачі табору повинні докласти усіх зусиль для того, аби наші діти оздоровилися під час літніх канікул, набралися сил. Адже , спортивна дитина- це успішна дитина.

Тетяна Тодорюк, директор спортивного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» "  Це емоції позитивні і коли ти бачиш результат своєї роботи , роботи підготовки свого закладу до відкриття, проведення поточних ремонтів , коли покращилася матеріальна база , коли діти і батьки задоволені цим , вони бачать це покращення , це приємно. "

Наостанок до святкового концерту відкриття другої зміни –холі фест.