Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Напередодні Дня Конституції України поклали квіти до пам’ятника гетьману України Івану Мазепі.
329

Напередодні Дня Конституції України поклали квіти до пам’ятника гетьману України Івану Мазепі.

Напередодні державного свята Дня Конституції України представники обласної і міської влади поклали квіти до пам’ятника гетьману України Івану Мазепі. Присутніми були і сотні полтавців .

Ірина Закапко, учасниця покладання " Це свято державного значення, адже у 1996 році ми отримали Конституцію для нашої держави.  Важливо це тим, що це те саме, як гімн , прапор, герб нашої держави,адже ми всі українці , ми повинні знати важливі для нас дати. "


Конституція дала свободу державі,-наголошує один з учасників покладання Микола Дорошенко.

Микола Дорошенко, учасник покладання " Конституція дала нам свободу нашої держави,дала нам можливість бути незалежною країною, вільною , на відміну від інших країн . "

Всі ті кроки, які нині роблять представники влади , працюють на те, щоб наша країна була незалежною, демократичною та соціальною,-зауважує Олег Пругло.

Олег Пругло, т.в.о. голови Полтавської ОДА " Ми щодня не замислюємося, як ми живемо чи опираємося,але щодня дійсно ті закони , які прописані в Конституції вони впливають на наше життя і дуже серйозно , починаючи з першої статті і закінчуючи останньою ."


Після святкових урочистих промов - покладанням квітів до підніжжя пам’ятнику гетьману Мазепі.