Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
У Полтаві  проведено демонтаж споруди малої архітектурної форми.
605

У Полтаві проведено демонтаж споруди малої архітектурної форми.

Кіоск під промовистою назвою «Смачно» у Полтаві  неподалік проїжджої частини, підприємець встановив три роки тому, але так жодного дня не вів у ньому ніякої діяльності. Тепер сюди прибули представники інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста разом з підрядною організацією з рішучими намірами демонтувати тимчасову споруду.

АНТОН ТОНКОНОГ, начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста
" Власник на сьогоднішній момент не встановлений.На протязі трьох років працівники інспекції неодноразово виходили сюди на місце, наклеювали приписи.Ніхто на них не реагував."

За словами інспектора, протягом трьох років власник кіоска не сплачував також орендної плати до міського бюджету.

АНТОН ТОНКОНОГ, начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста
" Планомірно ідем шляхом усунення цих всіх малих архітектурних форм, які в занедбаному стані, на задньому подвір»ї знаходиться свалка вже."

Представники інспекції зазначають, що і в подальшому тимчасові споруди будуть прибирати, якщо вони встановлені незаконно.

ДЕНИС ПАВЛЕНКО, завідувач сектору архітектурно-будівельного контролю інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста
" За текучий рік нами демонтовано 42 вже споруди, які були встановлені без дозвільних документів.Є список на демонтаж тоже понад 50 споруд, які будуть планомірно теж демонтувати."

Сьогоднішній же розібраний кіоск буде знаходитись на території КАТП- 1628.Якщо його власник знайдеться, то зможе повернути споруду лише після відшкодування коштів, витрачених на демонтаж. За попередніми оцінками представників інспекції, ліквідація кіоска обійдеться міському бюджету у сім-десять тисяч гривень.