Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Прощавай школо! Привіт , нове життя!
860

Прощавай школо! Привіт , нове життя!

Прощавай школо! Привіт , нове життя! Так, у Полтаві відбувся випускний вечір одинадцятикласників другої загальноосвітньої школи. З цієї миті сорок вісім випускників зробили перший крок у доросле життя. Ледь стримуючи емоції про випускників школи розповідає заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №2 Ольга Петренко. Говорить: в їх щасливому майбутньому впевнена на сто відсотків , серед них не один талант, адже всі креативні , творчі та веселі.

Ольга Петренко, заступник директора з навчально-виховної роботи
ЗОШ №2 " Кожного року, звичайно, це сум, але, як то говорять і сумно, і радісно. Сумно від того, звичайно, що повна епоха в житті дітей закінчується, а радісно від того, що для дітей відчиняються нові двері, відкривається дорога у прекрасне, нове життя. Сподіваємося, що воно буде надзвичайно щасливим і вони здобудуть найвищі вершини.
" Коли дитинство з юністю у парі , танцює з Вами перший ,ніжний вальс. "

Свої перші кроки у рідній школі, великі і маленькі досягнення згадує Матвій. Тепер у нього мрія стати відомим артистом.

Матвій Блищавенко, випускник ЗОШ №2 " Всегда было весело , хорошо, все дружили, удивляли, отдыхали, сидели на уроках , пытались учиться, было все классно.  Школа -это как второй дом , каждое утро ходил туда, учился, учителя были как родители , одноклассники как братья и сестры. "

Не тільки уроки згадує Назар, а й перше кохання. Воно - найособливіше.

Назар Кириленко, випускник ЗОШ №2 "Для мене цей день є дуже важливим, ми всі чекали цього дня одинадцять років і я вважаю, що випускний є один з найважливіших днів зі всього шкільного життя. Це веселі перерви , складні, тяжкі екзамени , цікав уроки та дуже добрі вчителі. "

Мріяла про цей день випускниця школи - Вікторія . До нього готувалася не один тиждень, це й вибір сукні , образу та найголовніше - успішна здача екзаменів.

Вікторія Боровик, випускниця ЗОШ №2 " школа для мене це другий дім, який я запам’ятаю на все життя , тут багато моїх друзів , вчителів та багато спогадів, які залишаться зі мною. "

Для всіх батьків, вчителів та друзів - концерт від випускників. На сцені справжні таланти. Не тільки чудово співали, а й танцювали. І не просто танці, а запальні грузинські.

Тепер на згадку про цей вечір та про всі шкільні роки для всіх випускників залишаться фотографії , відео та найцінніше - моменти у пам’яті.