Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
У Полтаві, в будинку по провулку Космічний,6 завершився капітальний ремонт чотирьох під`їздів
580

У Полтаві, в будинку по провулку Космічний,6 завершився капітальний ремонт чотирьох під`їздів

Кілька років поспіль мешканці будинку по провулку Космічний,6 у Полтаві добивались, щоб відремонтували покрівлю, а в під»їздах поміняли вікна та виконали капітальний ремонт. Адже споруді як-не-як - 45 років! Справа зрушила з місця лише тоді, коли за справу взявся депутат міської ради, представник команди Андрія Матковського Вячеслав Федоряка.

ВЯЧЕСЛАВ ФЕДОРЯКА, депутат Полтавської міської ради
" Я рахую, що в цьому домі ми зробили, мабуть, відсотків 90 усе.Це перш за все ремонт даху в тому році ми зробили капітальний ремонт.В цьому році зробили повністю капітальний ремонт у під»їздах.Вхідні групі поміняли в під»їздах.І зараз триває ремонт, виконуються роботи по заміні труб каналізаційних труб і підвалів"

А ще у дворі виконали ямковий ремонт дороги та тротуарів, з околиці будинку спиляли аварійні дерева, які вже віджили свій вік і під час бурі могли нанести шкоду будівлі і ближнім електромережам.Вячеслав Федоряка сам мешкає в мікрорайоні Половки, неподалік від цього будинку, а тому часто спілкується з його жителями і знає всі їхні біди та проблеми. За це вони йому щиро вдячні.

НАТАЛІЯ КОНДРА, мешканка будинку по провулку Космічний,6
" Депутатом у нас є Федоряка С.І.Я йому дуже вдячна.На моє звернення тільки він звернув увагу.Я уже б»юся 10 год. В під»їздах у нас був мрак.І навеси над під»їздами були ужасні.Отут ще половина відвалилася.На голови падало.Вікна були, ну були старі, вони були не стекля ні, а забиті фанерой.Порядок став."

ІННА, мешканка будинку по провулку Космічний,6
" Спасибо, конечно, потому что подъезды были полностью битые, окна дули, щели, крышу тоже сделали, накрыли, покрыли в прошлом году. Т.е. все сделали, как нужно.Асфальтную дорогу делают."

Саме такими активними й повинні бути мешканці,- вважає депутат. Адже тільки спільними зусиллями можна навести лад у рідному місті.

ВЯЧЕСЛАВ ФЕДОРЯКА, депутат Полтавської міської ради
" Я вважаю, наша команда вона взагалі все время поруч з людьми. На це ми звертаєм постійну увагу.І ми збираємся часто, і Матковський А.В.нам розкаже : звертайте увагу на просьби людей. Перш за все. Не ходіть, голову не піднімайте , бо ви депутати, а робіть кожного дня те, що ви повинні робити.Для людей.Це не високі слова, це те, що ми повинні робити."

Наостанок зустрічі з мешканцями депутат вислухав їхні нові пропозиції щодо благоустрою прибудинкової території і пообіцяв допомогти в облаштуванні дитячого майданчика у дворі.