Програма «Життя міста»

У розділі: 20600 відео | АрхівRSS
2-го липня світ відзначає День спортивного журналіста
300

2-го липня світ відзначає День спортивного журналіста

Міжнародний День спортивного журналіста відзначають 2 липня. Професія вимагає активності та оперативності. Вони завжди в епіцентрі подій. Богдан Проскуров ведучий програми «5 хвилин спорту» на телеканалах ІРТ та Місто+. Загалом, спортивною журналістикою займається уже 7 років.

Богдан Проскуров, спортивний журналіст
 «Нещодавно знайшов дома такий старенький записничок, де, ще у класі 6-7 робив певні записи, певний аналіз ігор Ворскли. Звичайно, зараз смішно читати це все. Але навіть тоді, коли не думав, що стану спортивним журналістом уже якісь такі прояви були, бажання працювати.» 

Богдан Проскуров додає, - спортивним журналістом бути не так легко, як здається декому з вболівальників. Адже, доводиться працювати тоді, коли інші відпочивають - у вихідні.

Богдан Проскуров, спортивний журналіст
 «Це зазвичай цілий день поїздки на картодром, на футбольні матчі, на все інше. Але, водночас - це дуже круто. Адже, відкриваються горизонти такі, що можна поїхати на матчі Ліги Чемпіонів, Ліги Європи, на якісь Міжнародні турніри, спілкування з гравцями, яких люди бачать тільки по телевізору, з ними можна поговорити про все.» 

Міжнародний День спортивного журналіста відзначають за ініціативи Міжнародної асоціації спортивної преси з 1995 року.