Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Як гуманно подолати проблему з безпритульними тваринами
366

Як гуманно подолати проблему з безпритульними тваринами

У стінах Полтавської міської ради відбулася прес-конференція на тему : «Скорочення популяції безпритульних тварин гуманними методами».
Фахівці міжнародної благодійної організації «Чотири лапи» ділилися досвідом , як гуманно подолати проблему з безпритульними тваринами.
Олександра Лісчішин, директор ТОВ «4 Лапи» " Зараз ми проводимо проект науковий, благодійний з обміном ветеренарного досвіду та проведенням безкоштовної стерилізації , вакцинації проти сказу та індетифікації всіх безпритульних тварин. Метод, який викоритсовується- це відлов, стерилізація , випуск. І правді , в Україні , в більшості міст викоритсовується цей метод. "

Організація «Чотири лапи» працює на теренах України з 2012 року, - розповіла директор ТОВ «Чотири лапи Україна» Олександра Лісчишина. Нині вже об’їздили понад тридцять п’ять міст, стерилізували понад 26 тисяч тварин. Ветеринарний лікар ТОВ «4 Лапи» Катерина Луцкевич розповіла, як працюють: вони ідентифікують котів і собак, у яких немає власників, проводять вакцинацію та стерилізують гуманними методами.
Катерина Луцкевич, ветеринарний лікар ТОВ «4 Лапи» Ловці від’їджають зазвичай в першій половині дня на відлов. Ми працюємо з тваринами , який підібрали на вулиці. Протягом цього наші ловці підловлюють завдяки підготовленими нашими волонтерами, тоді буде скупчення. Намагаються ловити руками. Якщо тварини йдуть до рук їх можна приманити їжею або певними хитрощами, якщо тварини не соціалізовані, дикі використовуються кульки зі спеціальними шприцами та анестезія.


Багато досягнень у місті завдяки благодійній організації «Чотири лапи». Працювати у Полтаві вони почали з 2013-го.

Майя Матвеєва, депутат Полтавської міської ради " Прежде всего, это же конечно стерилизация как домашних так и бездомных животных , это правила содержания домашних животных и конечно же работа с населением , пропаганда о ответственности к братьям нашим меньшим и брать , конечно же, животных с приютов, улиц и не покупать вот таких дорогостоющих животных. "

З року в рік в обласному центрі стає все менше безпритульних собак, -зазначила депутат міської ради з команди Андрія Матковського, голова наглядової ради благодійної організації «Центр захисту живої природи «Юний європеєць» Майя Матвеєва.

Майя Матвеєва, депутат Полтавської міської ради "Введены дополнительные должности при КАТП-1628, которые ухаживают за животными и на пункте передержки адаптируют их , и если обращать внимание , если животное заболело, тогда стараются лечить Один из важных пунктов- это, конечно, регистрация животных, в результате была введена должность по регистрации . "

Відловлюють та утримують тварин гуманними методами - КАТП-1628 . Технолог з ідентифікації та реєстрації домашніх та безпритульних тварин Полтавського КАТП-1628 Юлія Явір пояснила, які результати нині.

Юлія Явір, технолог з ідентифікації та реєстрації домашніх та безпритульних тварин Полтавського КАТП-1628 " Ми працюємо по методу відлов-стерилізація- і випуск на попереднє місце перебування . Ми працюємо згідно програми місцевої і скороченя популяції безпритульних тварин вона дієва. Ми в минулому році стерилізували 976 тварин і 317 тварин було стерилізовано завдяки благодійній організації «Чотири лапи». "

Надалі ж, пояснють фахівці , продовжуватимуть відловлювати та утримувати тварин гуманними методами, окрім цього спостерігаи за досвідом європейських країн.