Програма «Життя міста»

У розділі: 20600 відео | АрхівRSS
Як виплачуються субсидії в літній період?
869

Як виплачуються субсидії в літній період?

Літньої пори служби соціального захисту населення не всім полтавцям дадуть згоду на оформлення субсидій. Про це повідомила в інтерв»ю начальник відділу по наданню всіх видів соціальних допомог та компенсацій Шевченківської районної у місті Полтава ради Наталія Таран. Перерахунок субсидій передбачає, що пільговиків будуть перевіряти. У першу чергу - чи відповідає дійсності інформація, зазначена в деклараціях? чи вірно вказали рівень своїх доходів претенденти та чи не відбулися в сім»ї зміни на краще.

НАТАЛІЯ ТАРАН, нач. відділу по наданню всіх видів соцдопомог Шевченківської районної у м. Полтава ради
" Є ті категорії населення, яким необхідно для отримання субсидії на наступний період подати нові заяви та декларації.Такі групи населення, мешканці, в яких відбулися зміни в складі сім»ї, громадяни, які отримували субсидію на орендоване помешкання, громадяни, які перемістилися із зони АТО, які отримували субсидію в минулий опалювальний період."

Громадяни, які одержували виплати минулого опалювального періоду «живими» грошима, вони автоматично отримуватимуть кошти і влітку,- пояснює фахівець.

НАТАЛІЯ ТАРАН, нач. відділу по наданню всіх видів соцдопомог Шевченківської районної у м. Полтава ради
" Ті громадяни, в кого були заборгованість за комунальні послуги при отриманні субсидії, вони можуть представити до управління праці квитанції на протязі двох місяців і субсидія буде також призначена на опалювальний і неопалювальний період, але цим громадянам субсидія буде відшкодовуватись безготівково через Ощадний банк."

Якщо були зекономлені послуги, на рахунках в Ощадбанку можуть залишитися кошти.

НАТАЛІЯ ТАРАН, начальник відділу по наданню всіх видів соціальних допомог та компенсацій Шевченківської районної у місті Полтава ради
" Ощадний банк опрацював цю інформацію, направляє громадянам повідомлення про те, що є залишок коштів на рахунку в Ощадному банкуі направляє інформацію про необхідність громадянам отримати картку в Ощадбанку і отримати залишків коштів субсидії за минулий опалювальний період."

Наталія Таран нагадала також,що субсидія не призначається тим громадянам, в кого квартира понад 120 кв.м, будинок понад 200 квадратів, за винятком будинків сімейного типу, для прийомних і багатодітних сімей. Є й інші випадки ,які унеможливлюють отримання компенсації. З початком опалювального періоду одержувачам субсидій будуть нараховані виплати автоматично, а ті, хто вперше претендує на субсидію, повинні подати документи з 1 жовтня.Субсидія і надалі залишається монетизованою.