Програма «Життя міста»

У розділі: 20600 відео | АрхівRSS
Капітальний ремонт проводять у школі №22.
592

Капітальний ремонт проводять у школі №22.

У школі №22 капітальний ремонт. Це будівля комунального закладу Полтавської міської ради. Знаходиться на Дублянщині, за адресою Низова, 8. Наступного навчального року тут буде на 300 дітей більше. Ремонт необхідний, - говорить директорка Олена Тукало.

Олена Тукало, директорка школи №22
«Наша школа дуже користується попитом на Дублянщині. З кожним роком діток у нашій школі стає більше і більше. Уже останнім часом до нашої школи приходе не 2 класи, а 3 у цьому році зустрічаємо першокласників. Ремонт конче був необхідний. Зараз
проходить по всій території підтримка нашого фасаду.» 

З місцевого бюджету на 2019 рік на капітальний ремонт цієї школи виділено асигнувань у сумі 2 млн 130 тис грн. Оглянути хід виконання робіт завітав депутат міської ради Андрій Матковський.

Андрій Матковський, депутат міської ради
 «Не дивлячись на те, сьогодні вибори до Верховної Ради і, на жаль, у міській раді є певні політичні дискусії, можу запевнити і заспокоїти полтавців, що життєдіяльність нашого міста підтримується, фінансування йде відповідно до бюджетного нашого закону, відповідно до затвердженого бюджету. Кожна школа на капітальний і поточний ремонт, не менше, ніж млн. грн. у залежності від проблеми.» 
У школі №22 раніше протікав дах та розходились стіни. Зараз, у будівлі підсилюють плити, штукатурять фасад, ремонтують покрівлю їдальні та замінюють перекриття.

Андрій Матковський, депутат міської ради
«Перекриття у підвалі, для того, щоб не виникало питань. Вирішено питання по даху, відремонтовані туалетні кімнати. Я впевнений, що 1 вересня, коли діти і батьки прийдуть до цієї школи, вони будуть трошечки здивовані. Це дуже гарний процес і у кожній школі ми готуємося уже до 1 вересня, гроші на це є.» 

Капітальний ремонт школи №22 планують завершити до 1 вересня 2019 року.