Програма «Життя міста»

У розділі: 20600 відео | АрхівRSS
У Полтаві відзначили 4 річницю патрульної поліції
499

У Полтаві відзначили 4 річницю патрульної поліції

Погратись і посидіти у патрульній машині, поговорити у рацію, поспілкуватись із справжніми офіцерами. У Полтаві відзначили 4 річницю патрульної поліції. На Театральній площі розгорнулось справжнє дитяче свято. Найбільший натовп дітлахів зібрався біля патрульних машин.

Артем-відвідувач свята
«Руль, педаль газу, педаль тормозу і ще, що сигнал світиться» 
«Можна ганятися за машинами, коли вони порушують правила»«Можна зупиняти машини, виїжджати на виїзди»

Матвій- відвідувач свята
«Можна лякати приступників і влаштовувати погоні»+«Можна, коли погоня їхати на великій швидкості»

Привернув увагу дітей і особливий гість свята-собака Конкорд. У свої 5 років, він вже віднайшов десятки дітей, затримав банду наркозлочинців, але як і всі інші собаки, більше за все любить гратися та виконувати різні команди.

Олександр Лях-старший інспектор-кінолог кінологічного центру ГУ ДСНС України у Полтавській області
«Тренуємо їх із самого-самого дитинства, як тільки вони попадають до нас, визначається напрямок роботи, потім в процесі роботи з собакою, тобто не можна сказати, що взявши цуценя він буде працювати в тому чи іншому напрямку, так і живемо пліч о пліч»

Окрім розважальної частини, для гостей підготували і інтерактивні завдання. Наприклад, ось тут перетворювалися на «п*яного водія», завдяки спеціальним окулярам.

Валерія-відвідувачка свята
«Коли одягаєш окуляри, то все пливе перед очами, я в житті насправді не була ще настільки п*яна, Слава Богу, і зокрема не сідала в такому стані за кермо, то звісно важко, ти ніби і бачиш, робиш рух і все руйнується, пливе»

Також в рамках свята діти мали нагоду взяти участь в інтерактивних конкурсах, майстер-класах та поласувати морозивом.