Програма «Життя міста»

У розділі: 20600 відео | АрхівRSS
Телевізійну «кухню» телеканалів" ІРТ" та" Місто+" показали дітям літнього табору
1073

Телевізійну «кухню» телеканалів" ІРТ" та" Місто+" показали дітям літнього табору

По той бік екрану. Телевізійну «кухню» телеканалів ІРТ та Місто+ показують дітям літнього табору. Там секрети телевиробництва та амплуа ведучого. Ну що ж, гостинно запрошуємо!

Світ телебачення з середини відкриває для дітей літнього англійського табору головний редактор телеканалів «ІРТ» та «Місто+» Ольга Юровська. Для початку розповідає ази роботи журналіста та оператора, зазначає,- вони , немов два напарники повинні розуміти один одного з першого погляду. Після спільної роботи - написання журналістом сюжету.

Закидуємо у програмі «Фабрика новин», потім сюжет друкується на принтері і йде журналіст начитувати текст.

А ось у цій кімнаті монтаж сюжетів, проектів та рубрик.

"Зараз готується програма «Православний календар. "


А після цього головна царина телеканалу -студія. Тут відбуваються записи всіх новин, програм. Камера, мотор, знято! Саме таку фразу чують ведучі та диктори у цих стінах .

" Якщо Ви бачите, то у нас працює два телеканали. Тут знаходиться дві телестудії , ось це телестудія телеканалу «Місто+» , а ось це телестудія телеканалу «ІРТ». Це віртуальні телестудії. "

Ділиться секретами амплуа ведучих та дикторів Ольга Юровська.
Говорить: кожен з них заслуговує на окрему розповідь . Різні за манерою подання та всі - професіонали , кожен з особливістю та з тим, чим чіпляє глядача . За плечима головного редактора телеканалів ІРТ та Місто + великий досвід , але «горить» своєю справою - говорить, як і в свій перший день на телебаченні .

" Різниця диктора та ведучого є. Диктор - це людина, які відтворює, створений для нього текст."

В очах цікавість , затамований погляд - тож, настав час і практики. Кожен з дітей мав можливість спробувати себе в ролі диктора та оператора.


" Я ведуча Діана Хримчук. У сьогоднішньому випуску дивіться про таке. "

Не втрималася та вирішила себе спробувати у ролі диктора і викладач мовного літнього табору пані Марина.

"Завжди читаєш, контролюєш спину, контролюєш дикцію, контролюєш вираз обличчя , емоції, контролюєш навіть, як ти головою хитаєш. 

Виокремити щось одне з побаченого важко,-ділиться емоціями .

Марина Глушко, викладач мовного літнього табору" найбільше вразив об’єм роботи, який мають виконати, щоб найменший сюжет вийшов в ефір. мені дуже сподобалося, круті відчуття , але це складно , дуже багато моментів потрібно контролювати. "

Після побаченого - купа вражень. І що приємно, всі позитивні.

В’ячеслав Сидоренко, відвідує англійський літній табір " Я перший раз таке бачу, дуже сподобалось. "

Андріана Ахрамчук, відвідує англійський літній табір " Я завжди думала, що ведучі та журналісти і це дуже важка професія, але саме ось тут зрозуміла наскільки вона ще важче та наскільки вона кайфова.   І дуже приємно, коли ти розумієш, що ти доносиш людям якусь інформацію, яка може їм допомогти. "

Головне мати хист , але окрім цього є ще й багато моментів: потрібно дуже велике бажання , самовіданність, стресостійкість , розумітися на різнопланових темах, мати гарну дикцію, бути гарним співрозмовником та постійно вдосконалюватися - і це ще не все , що повинні робити ці люди , адже журналістика немає меж та іноді потребує жертв задля роботи,- підсумовує розказане Данило.


Данило Ахрамчук, відвідує англійський літній табір  Дуже відрізняється від того, що ми бачимо в телевізорі і тут.  Нам ще розказали про дикторські моменти, що вони дивляться на суфлер. Диктор повинен мати чітку мову та не боятися камери."

Наостанок - підбиття підсумків.
 Які професії є на телебаченні? -Оператор, журналіст…

А далі прощання , а для телеканалів «ІРТ» та «Місто+» звичайний вихор роботи, адже все незабаром черговий випуск новин.