Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Програма Посольства США в Україні «Юнацьке лідерство через спорт» у ПолтНТУ
333

Програма Посольства США в Україні «Юнацьке лідерство через спорт» у ПолтНТУ

У ПолтНТУ завітали студенти та учні з США. Це учасники програми «Юнацьке лідерство через спорт». Її реалізує Посольство США в Україні. Мета - обмін учнів та тренерів непрофесіоналів. Організатори PH International та Coucg Cross Country.

Любов Шумська, директор коледжу нафти і газу ПолтНТУ
«Саме на базі нашого університету функціонує «Українська федерація спорту в Полтавській області і діє Полтавське відділення спортивної студентської спілки України і ці організації очолює саме наш ректор, професор Володимир Онищенко, який дійсно підтримує спорт не лише на словах.»

Учасники програми 12 учнів та 12 тренерів не професіоналів. Вони поспілкувались з викладачами ПолтНТУ в українсько-Американському центрі. Після чого провели тренування з баскетболу в сучасному спортивному залі університету.

Ешлін Харді, представниця Посольства США.
«Ми знали, що це найкращий спосіб познайомитись з Полтавою як з культурним центром України. тому ми вибрали Полтаву саме за для того, щоб наші студенти ознайомитись з університетом, оскільки їм незабаром потрібно буде вступати у різні університети, щоб вони набули якогось досвіду і познайомились з іншою культурою саме тут у Полтаві.»

Українські представники уже брали участь у програмі обміну. У березні цього року 10 днів перебували в США. Один з них вчитель Полтавської школи Максим РубЕль.

Максим Рубель, учасник програми «Юнацьке лідерство через спорт»
«Нашою основною локацією було місто Бостон, штат Массачусетс. Ми мали практичні заняття, мали спілкування з діаспорою, спілкування з членами Гарвардського університету, як з викладачами, так і з студентами, мали зустрічі у школах і коледжах.»

Програма «Юнацьке лідерство через спорт» реалізується саме на базі ПолтНТУ під егідою Української федерації учнівського спорту у Полтаві. Університет має багаторічну співпрацю з США. Зокрема, спільно з коледжем Санта-Фе реалізує низку грантових програм Посольства США в Україні. Окрім якісного навчання та міжнародної співпраці ПолтНТУ дає можливість студентам реалізувати себе всебічно. Зокрема у спорті. Університет запрошує на навчання та приєднуйтеся до спортивної родини ПолтНТУ!