Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік
278

Внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік

У стінах міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.На порядку денному – попередній розгляд проектів рішень міської ради. Перш за все, депутати розглянуди питання щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік. Зазначеним проектом запропонований перерозподіл бюджетних коштів.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
На прикладі освіти : 13 мільйонів коштів зекономлено , в тому числі, завдяки тому , що ми маємо сьогодні майже в усіх школах і дитячих садках пластикові вікна, проводився ремонт опалення , 13 мільйонів економії і от сьогодні ми будемо за пропозицією, до речі, всіх директорів шкіл , дитячих садочків будемо ці кошти перерозподіляти.

Окрім цього , обговорювали внесення змін та доповнень до діючих програм міської ради. Серед таких і Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» на 2019 рік.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
Окрім цього будемо вносити деякі зміни програми «Турбота» . Ви знаєте, що спортсмени з Полтави дуже гарно виступили на європейських іграх і тому є пропозиція нагородити втому числі грошовими преміями нашого видатного земляка Хижняка боксера, який отримав золоту медаль і тренера також нагородити.

Начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак доповіла: по управлінню соціального розвитку пропонується збільшити видатки на 100 тисяч гривень. Ці кошти спрямують на виконання програми «Турбота» .

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління 
150 тисяч гривень забезпечення заохочення грошової форми спортсменам і тренерам , три особи - це боксер Погребняк, чемпіон Європи боксу і два тренери по 50 тисяч гривень.

Обговорювали також питання внесення змін до програм, що стосуються галузей освіти, спорту, охорони здоров’я, а також розвитку електротранспорту.
Засідання позачергової двадцять п’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання відбудеться завтра, 12 липня.