Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Полтаву відвідав керівник виборчого штабу партії Ігоря Смешко «Сила і честь». Дмитро Гордон
602

Полтаву відвідав керівник виборчого штабу партії Ігоря Смешко «Сила і честь». Дмитро Гордон

Полтаву відвідав Дмитро Гордон не, як журналіст , а як керівник виборчого штабу партії Ігоря Смешко «Сила і честь». На прес-конференції для активу Полтавської та Харківської областей розповів про нову політичну силу та про самого Ігоря Петровича. Зазначив, що президентські вибори показали, що люди хочуть бачити у політиці нові обличчя та нові політичні сили.Розповів: сподівається, що партія «Сила і честь» буде в коаліції з партією «Слуга народу».

Дмитро Гордон, керівник центрального штабу партії «Сила і честь»
Ми впевнені, що так і станеться і керівник штабу партії «Слуга народу» вже заявив, що «Слуга народу» буде об’єднуватися з партією Смешка.
Після - ближче і до запитань. Тут,-говорить,- без табу, жодних запитань без відповідей. Дмитро Гордон розповів : «Сила і честь» - це партія конституційних демократів, для якої на першому місці стоять інтереси українців. Мета - відновлення керованості держави. Серед питань до Дмитра Ілліча - як боротиметься політична партія Ігоря Смешка з корупційною системою . На це відповідає: необхідно відновити соціальну справедливість, створити правоохоронну систему, здатну гарантовано захистити Україну.

Дмитро Гордон, керівник центрального штабу партії «Сила і честь» 
 Він розуміє, що велосипед придумувати не потрібно , він вже створений. Треба зробити так , щоб українська поліція не брала хабарі так , як їх не бере американська поліція чи швейцарська. Спробуйте дати американському копу гроші, запропонувати навіть , побачите, що з вами буде .Як це зробити? Це робиться дуже просто: є система , як вона працює , людина, яка йде працювати до правоохоронних органів вона одразу приходить на велику заробітну плату.

Далі ж і запитання про основний політичний пріоритет партії - дотримання Конституції та законів України.

Дмитро Гордон, керівник центрального штабу партії «Сила і честь»
Є чітка система Західна,її треба брати переносити на наші терени .В нас не погані закони, просто не виконують їх. Усі закони повинні бути однакові для всіх.

Дмитро Гордон говорить: партія Ігоря Смешка вбачає, що головний інструмент подолання бідності - деолігархізація та відновлення індустріальної інноваційної моделі розвитку економіки. Запорука економічного зростання - це подолання олігархії.Додає: Ігорю Петровичу неодноразово олігархи пропонували дати гроші на передвиборчу кампанію, на що відповідав коротко та зрозуміло.

Дмитро Гордон, керівник центрального штабу партії «Сила і честь»
"Ніколи я брати гроші у олігархів не буду» . Чому? Тому що він був головою СБУ і добре знає і походження самих олігархів , і походження їх капіталу. І для нього , як для офіцера -це зневага , що олігархи йому пропонують гроші на передвиборчу кампанію.

На кінець підсумок - у планах відновити справедливість та суспільну довіру,-розповів Дмитро Гордон.