Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Національна скаутська організація «Пласт» презентувала літній табір для дітей
647

Національна скаутська організація «Пласт» презентувала літній табір для дітей

Владиславу Прушковському всього 17 , він навчається в юридичному коледжі і водночас один з організаторів Полтавського філіалу Національної скаутської організації «Пласт». Під час зустрічі з молоддю Полтави юнак розповів, що пластуном став в 11 років, коли випадково познайомився з ментором скаутської організації, який крім того, вмів добре грати на гітарі.

ВЛАДИСЛАВ ПРУШКОВСЬКИЙ, член Національної скаутської організації «Пласт»
Я тоді думав, що немає якоїсь такої організації, де будуть не курити, не пити, де будуть добре якось ставитись один до одного.Я коли приїхав, дуже удивився, тому що там все дуже круто, дуже доброзичливо і знаєте, є така нотка дитячності. 

Тепер Владислав уже сам навчає юних пластунів і розповів, які навички здобудуть діти в літньому таборі, який стартує 12 липня на території Решетилівського району.

ВЛАДИСЛАВ ПРУШКОВСЬКИЙ, член Національної скаутської організації «Пласт»
Там дуже така лайт-версія легка, на якій буде показано, що таке «Пласт» і ознайомчий такий рівень. Там будуть і стрільби, і самозахист, для дівчат буде багато майстерок, цікавинок, буде походи на річку, вони будуть самі собі будувати споруди, для того, щоб зручно було жити в лісі.

А ще інструктори табору поділяться своїм досвідом, чим саме привабив їх «Пласт» і що він дає для самовиховання і саморозвитку.

ВЛАДИСЛАВ КОЛЬВАХ, член Національної скаутської організації «Пласт»
«Пласт» - це гарно проведений час, це не те, що ти сидиш дома за комп»ютером, а реально круто себе реалізуєш і готуєш себе до дорослого життя.

МАКСИМ МИХАЙЛИК, член Національної скаутської організації «Пласт»
«Пласт» для мене став тим місцем, де я почав розвивати власну відповідальність. До того було багато юнацького максималізму, де ти винив в усьому батьків, школу, все суспільство, а в «Пласті» ти звернув увагу на себе.Окей.

ЄВГЕН ЯНКЕВИЧ,в.о. регіонального представника «Пласту» у Полтавській області
«Пласт» дає кожній людині, хто в організації і мені особисто дуже багато , наприклад він мене навчив організовувати час , навчив завжди йти до поставленої мети і долати труднощі і бачити отой стратегічний момент, до якого прагну.
Учасники презентації мали змогу також переглянути яскраві відеоролики, які розповідають про основні моменти життя і тренувань в скаутській організації «Пласт».